Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fideszesek miért nem aktívak...

A Fideszesek miért nem aktívak a neten?

Figyelt kérdés

Figyelem néha a cikkek alatti hozzászólásokat és még az origón is túlnyomó többségben írnak az ellenzékiek, az ellenzéki portálokról nem is beszélve.

Ettől függetlenül a szavazáson mégis tarolt a Fidesz, ezek az emberek hol vannak? :O


2018. máj. 6. 08:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/89 anonim ***** válasza:
22%
Hagyjátok már, nem érdemes. Leírtam, hogy az ellenzéki nethuszárok nem vitapartnerek, ezt fényesen be is bizonyították. Nem a gyakorin (meg a faszbúkon, instán, twitteren stb) kell megnyerni a választásokat, ahogy kormányozni, és mellesleg élni sem a virtuális valóságban érdemes.:D
2018. máj. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/89 anonim ***** válasza:
74%

"Nincs rálátása a világra nincs tapasztalata."


Miért a magyarok közül hánynak van? hányan nem voltak még külföldön se? Rálátás a világra anyám borogass... A magyarok jórészének nincs rálátása a világra csak beburkolva éli kis világát és nézi a tv2-t, meg olvassa az indexet, hvg-t, meg az origót...

2018. máj. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/89 anonim ***** válasza:
80%

"Időpont ma 10:03"


Mi van elfogytak az érvek, jön a személyeskedés, hogy nem partnerek? :D

2018. máj. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/89 anonim ***** válasza:
14%

58-as na akkor kvittek vagyunk, részeg csürhe itt a fiatal is meg az idősebb is,tehát egyformán szavazóképesek mind :D


De tessék felnőni,szerinted az idő elvileg nektek dolgozik ,kihalnak a mai nyuggerek jönnek a nagyon okos most 16 évesek, aztán majd nyer az "ellenzék" aki még mindig nem egypárt de ez ugye részletkérdés . Várjuk ki a végét csak ne legyen megint nyüszítés a vége.

2018. máj. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/89 anonim ***** válasza:
83%

Időpont ma 10:03


Ja azért az érdekes, hogy olyan szavazólapok is eltüntek és 0 szavazat jött rájuk, amikor tudják, hogy volt rá szavazat. Az, hogy kis csalásokról tudunk nem jelenti azt, hogy nem történt nagyobb csalás. Mellesleg ki mondta, hogy nem történt eredményt érdemlően befolyásoló csalás? A fidesz?

2018. máj. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/89 anonim ***** válasza:
74%
A Fideszesek, azok aztán a vitapartnerek. Hakapeszin és Takács Zs-n kívül én még nem láttam olyan Fideszest aki sorosbérencezésen kívül más érvekkel is próbálta volna alátámasztani a mondandóját.
2018. máj. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/89 anonim ***** válasza:
19%

A kérdés amúgy megcáfolódott , mert aktívkodnak a fideszesek itt ,de igazából értelme végül is semmi.


Meggyőzni egymást lehetetlen és időpocsékolás a kísérlete is ,mert az árkok végtelenül mélyek . Szórakozásból irkálok én is,de ez se szórakoztat túl sokáig , néhányat beírok aztán megyek a dolgomra. Ti meg gyártsátok a sokszázadik "miért rántotthús az ebéd , mikor én azt nem szeretem és a haverom se" típusú kérdést. Nekünk ez uncsi, nektek biztos érdekfeszítő nagyon.


Egyébként az élet sokkal könnyebb, ha nem pattog és idegeskedik az ember olyan dolgon ami adott, és nem tud változtatni,mert semmi befolyása nincs rá. Jelen esetben a választási eredményeken.Ez csak egy baráti mentális egészség tanács :)

2018. máj. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/89 anonim ***** válasza:
22%

"Mi van elfogytak az érvek, jön a személyeskedés, hogy nem partnerek? :D"


Épp tegnap töröltettem egy kérdést, ami arról szólt, hogy ugyan honnan veszi az origo a terrorral kapcsolatos híreit, mert ő (a kérdező) 80%-ban még külföldi híroldalakon se találja a nyomukat se. Felkértem, hogy linkeljen be olyan cikket, amely nem tartalmazza a konkrét forrást. Ez természetesen nem sikerült, így, mint kitalációt, törölték a kérdést. Közben priviben győzködött egy kommentelő, hogy a kérésemnek semmi köze a kérdéshez.:D Nos, ennyit az ellenzéki kérdések, vélelmek objektivitásáról, a logikai és szövegértelmezési képességekről, valamint a vitakultúráról.

További szép napot mindenkinek.:-)

2018. máj. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/89 anonim ***** válasza:
25%
Mert VAN ÉLETÜK ! nektek meg van netetek
2018. máj. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/89 Egy ork ***** válasza:
63%

Idáig ugyan nem olvastam el a kommenteket, de azt megjegyzem, hogy valaki a fideszes táborból kitalálta azt, hogy:

- minden ellenzéki pesti, és utálja a vidékieket

- minden ellenzéki utálja a nyugdíjasokat

- az ellenzékiek kevesebben vannak, mert nincs olyan párt, hogy Ellenzék

És a többi pedig elkezdi ezeket hajtogatni.. Közben, Pesten van jelentős többségben az ellenzék, de ugyanúgy megtalálhatóak vidéken is. Van pár elvetemült, aki szerint vidéken csak kormánypárti média van. De viszont vidéken sokkal több az olyan ember, akinek nincs miből kábeltévét venni, internetet előfizetni, stb. Ez statisztika. Ők azok az emberek, akik mint a lovak, szemellenzővel haladnak az életükben, és ha kapnak 10 ezer forintot karira meg húsvétra, akkor milyen jó a kormánypárt.

Van néhány ember, aki a nyugdíjasokat is okozóvá teszik a problémában, de nem mindenki.

És az adatok szerint a 48% az nem több, mint az 52%. Nem az számít, hogy van olyan párt, hogy Ellenzék: Az ellenzék az maga a nem-kormánypárt.

2018. máj. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!