Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor átfogó megállapod...

Orbán Viktor átfogó megállapodása a nőkkel mennyivel emeli meg a GYES-t és a CSP-ot 2018-ban?

Figyelt kérdés
Próbáltam rákeresni, de sehol nem írják, hogy 2018-ban hány Ft-ra kívánja emelni a GYES-t és a Családi Pótlékot illetve, hogy milyen KONKRÉT intézkedést kíván tenni a családalapítás, gyermeknevelés támogatását illetően a nők helyzetének javítása érdekében! Tudja valaki?

2018. máj. 2. 16:04
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Az egy másik eset, de a kérdésed konkrétan nem róluk szól. Tudom milyen gyereket nevelni, sőt én még abban a peches dologban is részesülök, hogy az egyik fiam figyelemzavaros. Ha azt akarom, hogy az iskola ne legyen egy kudarc neki, akkor kénytelen vagyok, havi 45 ezer forintot kifizetni magánfejlesztésre, mert állami kevés és olyan is. a 2 gyerekre 26000 családit kapok, úgyhogy elhiheted, hogy benne vagyok a cipőben, de az ingyenes pénzosztogatást viszont nem támogatom, mert konkrétan tényleg azok vinnék a vállukon az országot, akik dolgoznak és őket ki honorálja azért.
2018. máj. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

"konkrétan tényleg azok vinnék a vállukon az országot, akik dolgoznak és őket ki honorálja azért."


A jövő gyermekei pl, akik majd a nyugdíjukat termelik ki - bár igaz, mire odakerülnek már nem lesz nyugdíj, mivel a gyerekek egyből húznak külföldre, illetve meg sem születnek..., mert ugye mire?!


Meg aztán mi van azokkal, akik x évet/évtizedet ledolgoztak, becsületesen fizették az adót, a járulékokat, és aztán amikor állástalanok lettek, semmi segítséget nem kapnak: ők vagy az általuk eltartott gyerekek nem érdemlik meg azt, hogy ne dögöljenek éhen?


Nem csak olyanok élnek ebben az országban, akik egy percet sem dolgoztak, adóztak, hanem nagyon sokan olyanok is, akik vállukon vitték az országot és amikor rászorulókká váltak, nem foglalkozik velük senki.

2018. máj. 3. 21:57
 23/24 anonim ***** válasza:
54%
Egyszerűen elképesztő, milyen hülyeségeket firkálsz össze, kérdező. Lehet, hogy egy állásra 400-an jelentkeznek, csakhogy nemcsak az az egy állás van.:-) Tudomásul kéne venni, hogy a szocializmusnak és a kötelező munkaviszonynak vége van, most már neked is kell tenni azért, hogy dolgozhass, ha kell, akkor oda kell költözni, ahol több munkalehetőség van. És ez nem feltétlenül a fővárost jelenti...Amíg pl. a jászfényszarui Samsung-gyárba ukrán és szerb vendégmunkásokat kell felvenni, mert nincs elég magyar munkaerő, itt a mi környékünkön ingyenes buszokkal szedik össze a munkásokat, olcsó szállókat, béren kívüli juttatásokat is biztosítanak, csak menjenek oda dolgozni, addig nekem ne sírjon egy életerős ember, hogy ő állástalan, tessék állambácsinak eltartani. Arról meg végképp nem az állam tehet, hogy te tanulás és munka helyett inkább gyereket szültél. A te döntésed, vállald érte a felelősséget.
2018. máj. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Elképesztő, hogy mennyire nem képesek egyes kommentelők szöveget értelmezni!


Azt meg végképp nem értem, hogy aki nem tud érdemben válaszolni a feltett kérdésre, az mi a f..znak szól hozzá?!

2018. máj. 4. 23:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!