Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy áll a tüntetés, srácok?

Hogy áll a tüntetés, srácok?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 14. 08:11
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
41%
Nem megyek tüntetni, de nagyon szánalmas vagy 54% ahogy itt vért izzadva vergődsz, mintha rettegnél valamitől. Érveket nem is írsz, csak vagdalkozol betanult szavakkal, mint egy kisgyermek. Nem bírom az ellenzéket sem, de az ilyen fideszes trolloktól felfordul a gyomrom.
2018. ápr. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
55%
Nincs okom rettegni, csak élvezem a retardcirkusz előadóit és szeretem dobálni őket pattogatott kukoricával :)Gyakran betalál .
2018. ápr. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
9%
A retardcirkusz legfőbb előadója sajnos te vagy. Attól hogy "beszólogatsz" másoknak, nemhogy több, de sokkal kevesebb vagy, mint akárki a kommentelők közt, legyen az ellenzéki vagy kormánypárti.
2018. ápr. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
58%
Szerinted .Na és ki ad a véleményedre?Mert én nem.
2018. ápr. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
19%

Azt hiszem, túl fogom élni, hogy egy magadfajta internetharcos nem ad a véleményemre. Élvezd csak a retardcirkuszt.


Szervusz.

2018. ápr. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
4%

Egy autó elvesztése még nem a világ vége. Sokan túl értékelik az anyagi javak fontosságát a mai világban, ami az én szememben már bálványimádás valamilyen szinten. Én egy 10 éves kerékpárral járok és kösz jól el vagyok vele. Nagy kár nem érne még ha el is égetnék, mert a piaci értéke kb. 2000.- forint.


Akik meg a flancos kocsijukat féltik, azok gondolkodjanak el kicsit azon, hogy talán nem kellett volna 8 évig egy olyan rendszert támogatni, ami most akár ezt a cselekedetet válthatja ki az emberekből...

2018. ápr. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
94%
#46: Szóval... Mennek/mentek tüntetni, mert nincs demokrácia, és nyugati fizetések. De azért ne háborodjunk má' fel, ha lezúzzák a 20 éves autóinkat mondjuk, amit nem egy havi fizetésből vettünk, és tartunk fenn mondjuk azért, hogy dolgozni járhassunk, mehessünk a család többi tagjához, stb.
2018. ápr. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
93%
A tüntetők honnét látják hogy a felgyújtott kocsi nem DK-s szavazóé volt ? Vagy Lmp-sé,Jobbikosé? Van rajtuk valami pártjelkép? Szegfű, szivárvány ,rovásírással van kiírva a márkajelzés? Vagy üzemi veszteségnek elkönyveli majd a szimpatizáns azt a pár milliós kárt.
2018. ápr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
34%
Elszenvedett anyagi kár esetén lehet perelni.
2018. ápr. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
47%

"Én egy 10 éves kerékpárral járok és kösz jól el vagyok vele."

Értem. Azért, mert te egy szart érő lúzer vagy, és nem telett többre, ne legyen másnak sem autója.

2018. ápr. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!