Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy áll a tüntetés, srácok?

Hogy áll a tüntetés, srácok?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 14. 08:11
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
81%
Nem indul ez a rohadt tank :((
2018. ápr. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
68%
Még el kell előtte menni reggel futni
2018. ápr. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:
Ne futkározzatok, menjetek neki a fidesznek!
2018. ápr. 14. 08:28
 4/51 anonim ***** válasza:
18%
Minek tüntetnek? Felesleges vergődés, mit fognak elérni? Orbán megint előadja hogy támadják az országot meg jön a migránsapokalipszis meg a világvége ha nem a fidesz nyer.
2018. ápr. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
41%
Én mégsem megyek ki. Egyre több jele van, hogy balhézhat pár hülye, az meg nekem nem hiányzik.
2018. ápr. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:
Mi értelme egy tüntetésnek, ha nem balhéznak? Ez olyan mint mikor a munkaadóval kell egyeztetni mikor lehet sztrájkolni.. :D
2018. ápr. 14. 08:45
 7/51 A kérdező kommentje:

"Nem indul ez a rohadt tank :(("


Ha nem tudja beforgatni töltsd fel a nagynyomású tartályt, levegővel indulni szokott.

2018. ápr. 14. 08:46
 8/51 anonim ***** válasza:
45%
Én vidéki vagyok itten nem nagyon szerveznek ijesmit semit se.
2018. ápr. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim válasza:
75%
A sorosrohamosztag már úton van de az M7-en meg álltak kávézni :/
2018. ápr. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
68%

A vidékieknek mondom, hogy lesz Debrecenben, Győrben, Pécsen, Szekszárdon is tüntetés, de a budapestire van külön fuvarszervezési csoport is, akár külön busszal is fel tudsz menni, vagy felvesz valaki aki kocsival megy, és van nála hely.


Egyébként ennek a "békés tüntetésnek" én sem látom értelmét.

Egyfelől megértem, hogy nem akarnak mindent összetörni, rombolni, gyújtogatni, stb. A budapesti lakosságot is megértem ilyen szempontból.

Viszont azzal meg, hogy a szabadnapodon felmész, elsétálsz A pontból B pontba, aztán hazamész, nem fogsz semmit elérni. Ha nem történik valami komolyabb dolog, akkor minden marad változatlan. Ameddig a nép nem tesz semmit, csak kimegy sétálni egyet az utcára, addig orbán ugyan úgy bármit megtehet, mert nincs mitől félnie.


Nyomást kell gyakorolni rájuk, erővel kell elérni, hogy kapjanak már észbe mert nem tehetnek meg bármit.

És a kérdezővel "Ez olyan mint mikor a munkaadóval kell egyeztetni mikor lehet sztrájkolni.. " mondatával is teljesen egyetértek, sokan nem mennek fel, mert munka van, másnap dolgozni kell, stb. Remek hozzáállás.

2018. ápr. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!