Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy áll a tüntetés, srácok?

Hogy áll a tüntetés, srácok?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 14. 08:11
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
93%

Hát a jelek nem ezt mutatják...


Nagyapámnak volt szerencséje saját szemével végignézni, ahogy elhurcolják a 25 éves testvérét azért, mert részt vett a forradalomban, és látta azt is, mikor tömegesen szállították a sérülteket a közeli ellátóhelyre. Hiába birkatürelmű nagyapám, és hiába nem haragtartó, csupán egyszer volt hajlandó nekem mesélni arról, mit élt át, és szabályosan remegett az idegtől közben.

2018. ápr. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
79%

RANT


"Pár autó eléghet, páran megsérülhetnek, de ez is a demokrácia része."


Ha az én autómat valaki felgyújtaná, akkor az az én demokrácia-értelmezésem szerint annyira megsérülne, hogy iszonyú kínok közt, a lángok közepén pusztulna el. Pár bűnöző eléghet, páraknak leszakadhat a karja, de a tulajdonom megvédése is a demokrácia része.


Ezt soha nem is értettem különben: miért a civilek tulajdonát kell zúzni? Mit tesz ezzel hozzá a jóképességű? Még ha rendőrautóról beszélnénk, akkor lenne ráció a sztoriban (bár itt is felmerül a kérdés, hogy miért kell támadni a rendőrséget egyből), de ez csak a csürheszellem kiteljesedése, ami semmivel nem teszi jobbá a tüntetőt attól, ami ellen tüntet. Mert lehet, hogy itt a GYK-n mindenkinek annyira kurta jól megy, de az emberek 85%-ának az autó a több éves munkájának gyümölcse.


/RANT

2018. ápr. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
57%

@23

És az ugye megvan, hogy a tüntetők is tetves civilek? Bár jól belegondolva tök jogos, a civilek politikai beállítottságát már az autójuk típusáról, évjáratáról, színéről, tisztaságáról meg lehet mondani.


Tényleg hülye vagyok, csak gondolkodnom kellett volna. Vissza az egész.

2018. ápr. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
48%

"Magatokat járatjátok le ahogy a választásokon is kiderült milyen nolla támogatottságotok van,de lehet ordibálni hiszen demokráciában szabadon lehetsz ostoba."


Neked sem győzöm kihangsúlyozni, hogy nem volt tisztességes a választás!

Csalás történt!


[link]


[link]

2018. ápr. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
39%
25-ös ,majd ha bíróságok vagy a választási bizottság ezt kimondja akkor beszélhetünk csalásról.Addig ez nem más mint a szokásos ellenzéki rágalom. De ha néhány Piripócsi választási körzetben ki is gründolnak még néhány tucat plusz szavazatot az se fog semmit számítani a 2.5 milliós elsöprő győzelem mellett
2018. ápr. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
27%
Ha nem fog esni, lesz
2018. ápr. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
40%
Kérdező, te nem vagy civil? Akkor mi vagy? Na, szóval, ha jól értem, és a tetves civileken kell bosszút állni, akkor amennyiben az én magántulajdonomban kárt teszel, én is bosszút állok rajtad, konkrétan eltöröm a kezed. Mivel feltételezem, hogy te is egy tetves civil vagy. Peace :)
2018. ápr. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
39%

Nem igaz, #26-os, mert számos bizonyíték látott napvilágot, hogy csalás volt az egész és szó sincs "ellenzéki rágalomról".

Akik az NVI-nél voltak aznap, amikor egy bennfentes mindent kitálalt!

Hanganyag is van az esetről!


[link]


A Fidesz célja, hogy minden bizonyítékot eltűntet, hogy még véletlenül se lehessen rájuk bizonyítani a csalást!

Ha már Magyarországon a 8millió választópolgárból kb 2,5 millióan szavaztak a Fideszre, akkor hogy borult be mégis full narancsba az ország?

2018. ápr. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 A kérdező kommentje:

"25-ös ,majd ha bíróságok vagy a választási bizottság ezt kimondja akkor beszélhetünk csalásról."


A bíróságnak börtönbe a helye.

2018. ápr. 14. 10:44
 30/51 A kérdező kommentje:

"Kérdező, te nem vagy civil?"


Sose vótam. Nem is szeretem őket.

2018. ápr. 14. 10:45
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!