Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is meg kellene...

Szerintetek is meg kellene szüntetni, hogy havi 7 ezer forintért kapjanak az emberek TB ellátást?

Figyelt kérdés

Röhej, hogy manapság az Eü tele van ilyen emberekkel, soknak ráadásul az önkormányzat fizeti.

Utána meg csodálkozunk, hogy hónapokat kell várni.

Így nem csoda.

Persze el lehet kezdeni a szokásos hőbörögést, hogy ha nem stadionokat építenének meg ha el adnánk a Parlamentet, a metrót, az Állatkertet meg leállna a MÁV és nem a nyugdíjakat se fizetnénk ki, akkor össze lehetne kalapálni az egészségügyet, csak értelme nincs.

Túl sok az eltartott, akik nem raknak semmit a közösbe.


2018. ápr. 13. 13:11
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
91%

Ezért tart itt a társadalom, mert ennyire szeretitek egymást, hogy megölnétek a másikat egy kanál vízben.

A kérdező is mit akar? Hízlalják az adófizetők a 3 kölykét és vettek neki egy házat mert nagy nehezen meg tudta csinálni őket, de rajta kívül dögöljön meg mindenki?

2018. ápr. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy a családosoknál a gyerek van támogatva.

Ő tőle nem várható el, hogy dolgozzon.

Viszont én felnőtt emberekről beszélek, férgekről.

2018. ápr. 13. 21:38
 53/61 anonim ***** válasza:
A gyereket nem tudja a féreg apja eltartani? Akkor minek csinálta?
2018. ápr. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 A kérdező kommentje:
Tudja, de az államnak is szerepet kell ebben vállalni.
2018. ápr. 13. 22:05
 55/61 anonim ***** válasza:
Te élvezkedsz az állam meg tartsa el?
2018. ápr. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
93%
Tehát te felkúrod az asszonyt azért kapjál házat, etessük ingyen a gyerekedet, meg ne fizess adót, de aki csak 7000ft tb-t tud fizetni az dögöljön meg? Furcsa egy ingyenélő vvagy...
2018. ápr. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
0%

Azta, mennyi impotens, aki nem tudott gyereket csinálni.

Állíton mi még adókedvezményekkel is több adót fizetünk mint ti. Ugyanis, hogy valaki azt maximálisan kihasználhassa, magas bruttó fizetés kell. A tankönyv és a kaja pedig nincs ingyen, az a rászorulóknak van akik aztán végképp nem fizet se tbt,se adót.

A mi gyerekeinkből dolgozó, diplomás emberek lesznek, nem külföldön, itthon.

Az, hogy a 3 gyerekeseket támogatják gazdasági oka van, de ezt itt egyesek úgysem fogják fel, mert ahogy itt megnyílvánultatok néhányan, elárulja a primitívségetek.

A stílus maga az ember.

Ui.: CSOK és adókedvezmény előtt is hitelmentes lakásban laktunk. Tudjátok, hogy van ez, ki mit elért az életben, annyit is ér.;)

2018. ápr. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:

Azért érsz te xart se:) Megélhetési szaporodó. Én ingyen csináltam és neveltem fel a gyerekeimet, nem az államtól lestem az alamizsnát, igaz ehhez dolgozni kellett, ami gondolom ismeretlen fogalom számodra...

Ha holnap oldalba vág egy IFA és rányomordsz a bilire, nemhogy 7000ft tb-t nem fogsz fizetni, hanem semmit. A kérdező szerint olyankor így jártál és pusztulj el...

2018. ápr. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:

Az ilyen morálisan fertőzött xar embereket, akiknek minden öröme a szerencsétlen emberektől irigyelni bármit is, hányingert kelt bennem. Senki ne felejtse el, hogy változhat a felállás! Lehet munkanélküli, súlyos beteg, közmunkás bárki. Kiderülhet, hogy az asszonyt a postás meg a kéményseprő verte tele. Lehet herbálos csavargó a gyerekéből bárkinek, attól hogy ingyen zabált, meg CSOK-ra építkezett....

Gusztustalan aki egy rohadt orvosi ellátást sajnál bárkitől..

2018. ápr. 14. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:

"Tudja, de az államnak is szerepet kell ebben vállalni."


Sosem értettem az ilyen nagy "magánállam fanok" miért várják el,hogy az állam őket támogassa,másoktól meg még egy falat kenyeret is sajnál.

Nem érzed komolyan a hatalmas nagy ellentmondást?


Már miért kellene egy vadkapitalista rendszerben,ahol nincs állami egészségügy mondjuk támogatni a gyerekgyártókat?

Mert csak..

2018. ápr. 14. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!