Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is meg kellene...

Szerintetek is meg kellene szüntetni, hogy havi 7 ezer forintért kapjanak az emberek TB ellátást?

Figyelt kérdés

Röhej, hogy manapság az Eü tele van ilyen emberekkel, soknak ráadásul az önkormányzat fizeti.

Utána meg csodálkozunk, hogy hónapokat kell várni.

Így nem csoda.

Persze el lehet kezdeni a szokásos hőbörögést, hogy ha nem stadionokat építenének meg ha el adnánk a Parlamentet, a metrót, az Állatkertet meg leállna a MÁV és nem a nyugdíjakat se fizetnénk ki, akkor össze lehetne kalapálni az egészségügyet, csak értelme nincs.

Túl sok az eltartott, akik nem raknak semmit a közösbe.


2018. ápr. 13. 13:11
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 A kérdező kommentje:

"Tudod erre találták ki a magánegészségügyet!

Ha nem akarsz sorban állni,menj és fizesd meg!"


Te meg menj el dolgozni, ha ellátást akarsz, ne másokon élősködj.

A 70%-ot meg az orvosoktól tudom.

Látom nagyon a szívedre vetted, hogy valaki fel meri hozni, hogy mekkora semmirekellő vagy.

2018. ápr. 13. 15:21
 22/61 anonim ***** válasza:
89%

"Majd rajössz öcsém, mikor bemész az SZTK-ba, aztán azt látod, hogy a bent lévők 70%-a életében nem fizetett egy forint adót se, ennek ellenére biztosítása azért van, neked meg majd adnak jövőre időpontot."


Gondolom mindig ott ülsz, mert belerokkantál a 3 gyerek megcsinálásába?! Mint mondtam én fizetem 40 éve, de sosem voltam még. Viszont nem biztos, hogy szivesen szponzorálom a csok-odat, meg az ingyen zabálást a pereputtyodnak, mert mindenki a saját faxával verje a csalánt. Egészségügyi ellátás viszont illessen meg mindenkit! Amúgy meg a jó apádat öcsézd te kötsög!

2018. ápr. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 A kérdező kommentje:

Leírtam, hogy hiába offolsz a családokkal, nem érdekel.

Az Eü ellátás meg legyen annak, aki dolgozik.

Már az is röhejes, ahogy előadod, hogy 40 éve fizeted :D

Életedben nem dolgoztál szerintem.

2018. ápr. 13. 15:28
 24/61 anonim ***** válasza:
90%

"Te meg menj el dolgozni, ha ellátást akarsz, ne másokon élősködj. "


Ezt mondhatnám,én mint gyermektelen is,hogy te meg fizesd a gyereked eltartási költségeit,önerőből!

Tudod a társadalom sokszínű,és nem lehet ilyen önző módon hozzáállni a dologhoz!

2018. ápr. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:

Még mielőtt azzal jönnél,hogy "60%-os",megjegyzem,az kettővel felettem író másik személy,szóval láthatnád,hogy nem egyedül vagyok ezen a véleményen,bár ő kicsit nyersebben fogalmazott!


Amúgy ha már a családosoknál tartunk,a GYES-en lévő anyukáknak is fizeti a tb-jét az állam.

2018. ápr. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 A kérdező kommentje:

Jó, akkor megjeleníted a neved?

Mert szerintem egy felhasználó.

Így be tudod könnyen bizonyítani.

2018. ápr. 13. 15:34
 27/61 anonim ***** válasza:

"Már az is röhejes, ahogy előadod, hogy 40 éve fizeted :D

Életedben nem dolgoztál szerintem."


Mert szerinted itt mindenki ilyen MakkMarci, hogy nagy nehezen aláver az asszonynak 3 gyereket a bevételért, aztán őrjöng az eü ellátás ellen? Én leszarom öreg, a te morális hozzáállásod. De, hogy tudd, nekem sem tetszik, hogy szociális hálón az adómból szaporítják az ilyen jószágot. Hagyjad ezt az egészségügyet, és neveld szépen a pereputtyod mások adóforintjain!

2018. ápr. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 A kérdező kommentje:

Tudtam, hogy nem fogja megjeleníteni a nevét :D


Innentől kezdve végképp nem tudlak komolyan venni, szánalmas vagy.

2018. ápr. 13. 15:46
 29/61 anonim ***** válasza:
91%

Bár alapból nem értek egyet veled, de azt mondom, jó, legyen, de akkor ez mindenkire, minden betegségnél vonatkozzon.

Pl. ma egy közveszélyes pszichiátriai beteget be lehet a rendőrséggel vitetni kényszergyógykezelésre. De akkor, ha ő véletlenül azok között van, aki épp munkanélküli, és csak 7000 Ft ot fizet be, ne vigyék be, mert csak az adófizetők pénzén él. Maradjon csak kint a többiek között. De mondok én még valamit. Ha valakinek fertőző agyhártyagyulladása van, és csak kevés tb-t fizet, azt se vigyék be. Bár ő hamar meg fog halni, de addig is hagy legyen társaságban, és fertőzze meg a többieket.

2018. ápr. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 A kérdező kommentje:

És ennek mi értelme van?

Neked sincs sok eszed :D

2018. ápr. 13. 16:07
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!