Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is meg kellene...

Szerintetek is meg kellene szüntetni, hogy havi 7 ezer forintért kapjanak az emberek TB ellátást?

Figyelt kérdés

Röhej, hogy manapság az Eü tele van ilyen emberekkel, soknak ráadásul az önkormányzat fizeti.

Utána meg csodálkozunk, hogy hónapokat kell várni.

Így nem csoda.

Persze el lehet kezdeni a szokásos hőbörögést, hogy ha nem stadionokat építenének meg ha el adnánk a Parlamentet, a metrót, az Állatkertet meg leállna a MÁV és nem a nyugdíjakat se fizetnénk ki, akkor össze lehetne kalapálni az egészségügyet, csak értelme nincs.

Túl sok az eltartott, akik nem raknak semmit a közösbe.


2018. ápr. 13. 13:11
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező? Ha nekem az utolsónak írod, ironikusan írtam. Arra vonatkozik, hogy nem csak a betegre lehet hatással, ha nem kezelik.


Mert amúgy milyen alapon lenne, hogy az egyik beteget kezelik, a másikat meg nem?

2018. ápr. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
Mármint, hogy úgy értettem milyen alapon lenne az, hogy bizonyos betegségeknél mégiscsak fizetjük az ellátást.
2018. ápr. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk elég egyértelmű, hogy egy félnótást nem lehet szabadon tartani, teljesen más kategória, ..
2018. ápr. 13. 16:24
 34/61 anonim ***** válasza:
91%
Én speciel szivesen kifizetem a rámeső részt, noha hála Istennek még nem kényszerültem orvoshoz, de lehet még rá szükségem, de semmiképp nem hagynék senkit meghalni azért, mert ki mennyit fizetett. Az élethez mindenkinek joga van, ha ez a kérdezőnek nem tetszik is! Egyébként honnan tudja azt a kérdező, hogy az a 82 éves asszonynak az SZTK-ban, aki felnevelt csok nélkül a háború után 10 gyereket egyedül, és részese volt az ország újraépítésének, kevesebb joga van ott lenni, mint egy csokista, magatehetetlenista megélhetési szaporodónak?
2018. ápr. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:

" nagy nehezen aláver az asszonynak 3 gyereket a bevételért, aztán őrjöng az eü ellátás ellen?"


Hát igen,ez elég ellentmondásos.

Létrehozza a fogyasztókat,azokat akik használják az egészségügyet,aztán meg az ellen tüntet,hogy ne legyen állami egészségügy,meg,hogy sokat kell sorban állni.

Arra már ki sem térek,ha valaki több gyerekkel áll sorban,arra többet kell várni.


Ő bezzeg elvárja,hogy másoktól levont pénzből kapja a támogatásokat,viszont akiktől levonják ezeket,azoktól még az egészségügyi ellátást is sajnálja.


Talán magába kellene néznie az ilyen embereknek..

2018. ápr. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
Nézőpont kérdése: ahhoz képest, hogy sosem járok orvoshoz, a havi 7000 is sok. Aki "szórakozásból" jár hetente (pl. egy megfázás, egy vírus, olyasmik miatt, amiket a patikából vény nélküli gyógyszerekkel is lehet gyógyítani), attól meg persze kevés.
2018. ápr. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 árokpart ***** válasza:
A kérdező beszédstílusából ítélve ún. masszív nehézfiú elkövető mentalitására hasonlít. Szerintem azért ilyen leketlen. Semmi baj igaz, hogy én pl. csak egyébként az a 7 ezer az 8 ezer ft-ot fizetek magam után munkanélküliként. Viszont szegényen boldogan élek valószínű életem végéig szabadlábon.
2018. ápr. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 A kérdező kommentje:

Én vagyok a lelketlen? :D

Akkor az élősködő mi?

Tudja nagyon jól, hogy húzza az államot.

2018. ápr. 13. 17:19
 39/61 árokpart ***** válasza:
Mi az hogy élősködő? Fizeti mindenki akinek lakcíme van a havi 8 ezer ft-ot, mert különben adók módjára behajtják. Eleve nem lehet élősködésről beszélni, mert mindenki fizet. A munkanélkülitől a professzorig, vállalkozókig. Lehet, hogy valaki többet, de ettől még aki kevesebbet fizet az sem élősködő mert fizet. Aki után az önkormányzat fizeti egyébként max 1 évig fizeti az is bekerül az eü kasszába.
2018. ápr. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 A kérdező kommentje:

Jah, értem, és ha kifizeti az önkormányzat, akkor nem élősködés?

Van neked normális eszed? :D

Az állam egyik zsebéből a másikba teszi.

2018. ápr. 13. 17:25
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!