Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért érzem úgy, hogy elüldözn...

Miért érzem úgy, hogy elüldöznek az országból?

Figyelt kérdés

Még fiatal vagyok. Kevés munkahelyem volt. Jelenleg is külföldön dolgozom. Pedig itthom szeretnék. (1-2 évvel ezelőttig úgy gondoltam, hogy csak itthon nézek munkát, s csak itt fogok dolgozni) Mára azonban, eljutottam arra a pontra, hogy már élni sem szívesen élnék itthon. Miért van ez így? Van más is így ezzel?

Félreértések elkeülése végett, nem a fizetéskülönbség miatt, hanem az élhetőség szempontjából.


2018. ápr. 11. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
28%

"Miért van ez így?"


Mert az ellenzék elüldöz mindenkit, és ellehetetleníti mindenki életét.

2018. ápr. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem aki itthon akar élni, az itt marad, megtalálja a módját. Én is itt vagyok, szép életem van, szeretek itt élni. Amikor rosszabbul ment, akkor sem rohantam ki.
2018. ápr. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Az ellenzek atmosta az agyadat
2018. ápr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha csendben maradsz és szerényen éldegélsz, akkor nem üldöz el senki. Igen, gondolom feltűnik, ez még az előző rendszer szellemisége, de hát ameddig az a hatalom van, ami abból a rendszerből nőtt ki, addig nem lesz nagyon más. És talán egyáltalán nem is lesz más. A mostani helyzet nem valami szerencsés számodra, ha egy tudatos polgárként szeretnél boldogulni, ne adj isten még valamiféle alapvető emberi jogokat is gyakorolni adott esetben :D
2018. ápr. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Mert csak a szavazatod kell a hatalomnak, meg hogy csöndben légy, nézd a valóság showt azért van, járj templomba, és vásárolni, ne olvass ellenzéki sajtót Nol.hu, MNO.hu mert beszüntetjük, ne irogass, ha irogatsz akkor a párkeresőre, face-re, inkább dolgozz, és adózz nekik!

Ha nem adózol húzzál el, ha ott dolgozol küld haza a pénzt.

A jó állampolgár kussol dolgozik adózik szaporodik és narancsszínű.

2018. ápr. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert elüldöznek az országból.
2018. ápr. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én is fiatal vagyok, de nem hagyom, hogy elüldözzenek, mármint rám nincs hatással ez az általános negatív hangulat, amit jórészt a politika teremtett itthon. Az agymosó propaganda lepereg rólam, az egyéb hülyeségeket is igyekszem kizárni, vagy röhögni rajta. Egy jó adag iróniával és humorérzékkel egész jól el lehet itt lubickolni, én legalábbis ezt teszem. A politika már csak ilyen, vagy sírsz rajta, vagy nevetsz, ha lehet, én inkább az utóbbit választom. Nem ér annyit az egész, hogy felhúzd magad rajta, illetve ne add meg azt az örömöt a politikai "elitnek", hogy hagyod, hogy elüldözzenek és apátiába kergessenek. Légy csak azért is derűs, vidám, és érezd jól magad a bőrödben itthon! Nehogy már ezek miatt a gyökér politikusok miatt neked kelljen magad rosszul érezni, vagy szedni a sátorfádat.
2018. ápr. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!