Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A vidék miért szavazott...

A vidék miért szavazott ennyire a Fideszre?

Figyelt kérdés
A budapesti értelmiség nyilván azt mondja, hogy hülyék, meg úgy általában mindenki más hülye, ezt hallotam ma a BKV-n is, hogy hülye a magyar nép, mondta valaki. Én nem hiszem, hogy az emberek mind hülyék, se Budapesten se vidéken. Tény, hogy van olyan, aki zárcsökkentést akar, meg vannak megvehető szavazatok is, meg vannak szenilis nyugdíjaos, meg munkájukat féltő közmunkások, stb. De azt gondolom, hogy ilyen magas választási részvétel azt mutatja, hogy az embereknek fontos volt a választás, gondolkodtak és sokaknak ez a kormány a jó, vagy a jobb választás. Azt gondolom, nem dőlt össze a világ, némelyek rögtön arról beszélnek, hogy akkor most elhagyják az országot. Talán inkább meg kéne érteni, hogy miért szavaztak ilyen sokan a Fideszre. Azt túl könnyű magyarázat, hogy mert mindenki hülye. Talán inkább az nem túl okos, aki ennél jobb magyarázatot nem képes adni, és nem is akarja megérteni.

2018. ápr. 10. 08:26
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
37%

"Nem volt ilyen, hogy x a faluban volt erős, y meg a városban."


Nálunk igen, Egert Mirkóczki Ádám elvitte, de a falvakba jóval többel nyert Nyitrai Zsolt.

2018. ápr. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
47%
Az én körzetemben (Fejér 01) csak városiak szavaztak. A fideszes kepviselő közel 20%-al verte a második helyezett DK-s képviselőt. Akármilyen hihetetlen, ezen a sötét vidéken (Székesfehérvár) is fogni lehet az M1-en kívül más csatornát. Erzsébet utalványt, krumplit nem kaptam, nem tartok az illegális bevándorlóktól, vidékiként egyetemet nyilván nem végezhettem, hisz innen minden olyan messze van -bizony kedves budapesti értelmiségiek, az egész lakóház mind a 4 emelete egy közös kinti wc-t használ- nem is tudom miért szavaztam a fideszre. Épül a stadion? Igen, de emellett több mint 8 milliárdos állami támogatással épült új műtőszárny a kórházban és beszerzésre került több mint 200 orvosi gép és műszer. Nem állítom, hogy ezzel az itteni ellátás tökéletessé vált, de igenis látszik a fejlődés. Több városi iskolában új sportcsarnok épült, épül most is. Szóval ha csak a saját környezetemet vizsgálom, 27 éves sötét vidéki tanulatlan parasztként, hát én ezért szavaztam oda ahova. Emellett lenne még pár érvem, de nem igazán látom értelmét itt bármit is fejtegetni...
2018. ápr. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
20%

"Szóval ha csak a saját környezetemet vizsgálom, 27 éves sötét vidéki tanulatlan parasztként, hát én ezért szavaztam oda ahova."

Nem kell ezt külön hangsúlyozni.

Ezzel az állításoddal senki sem fog vitatkozni.

2018. ápr. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

# 32 ha van egy jó képviselőtök akkor szavazz rá, engem sem zavar a város, csak tudom, hogy valaki nagyot kaszált a felújításán, érdekes módon kevesebb dolgot építettek meg jóval több pénzért, mint a tervezet és a legnagyobb tételt a mélygarázst meg lehetett építeni.


Szerintem nem véletlen, hogy az országos listán legtöbb szavazókörzetben több szavazatot kapott a FIDESZ Egerben, mint a egyéni jelöltként.

2018. ápr. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Mert vidéken csak ilyen alap csatornák vannak általában és ott az M1-en meg az ilyeneken kormánypropaganda megy kő keményen, régen volt Euronews de már azt is kivették.
2020. febr. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!