Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Utolértük Észak-Koreát, vagy...

Utolértük Észak-Koreát, vagy még lehet fejlődni?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 9. 18:54
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
61%
Van aki elhszi hogy Eszak Koreaban el? :DDD
2018. ápr. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Ne rettegj!

Nem áll jól!

2018. ápr. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
nem rettegek. csak hányingerem van. gondolom érthető
2018. ápr. 9. 21:08
 24/27 anonim válasza:
100%
Teljesen felesleges összehasonlítani Magyarországot Észak-Koreával. Ég és föld a kettő. Nyilván itt nem oké sokminden, de annak a közelében nem járunk, ami ott folyik.
2018. ápr. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

#20 Kérdező:


Pedig jobb lett volna még akkor menni. 7-8 évesen persze hiányolni fogja a barátait.

Valószínűleg az új helyen lévő gyerekek szívatták volna egy kicsit. De ennyi!

A nyelvvel eleinte küszködött volna, de csak amíg egy kicsit bele nem jön. Fiatalon még sokkal fogékonyabbak a nyelvtanulásra.


Ha esetleg elgondolkoznátok Észak-Koreán, akkor szóljatok és segítek amiben tudok!

Egyetlen fontos dolog van!! A gyereket fel kell készíteni rá!

Észak-Koreában a "hiszen csak egy gyerek", az nem érv! Ha valamelyik szabályt játszadozás közben megszegi, akár ott előttetek megverhetik. Akár akkor is, ha csak turistaként vagytok itt (mondjuk akkor nem segíthetek, turista magyarokkal nem foglalkozom, csak hosszabb távra vágyókkal).


Én már a Beijing-ből a határhoz menő vonaton ülök. A határátlépéskor egy rövid időre, illetve a P'yŏngyang-ba (Főváros) érkezés után (be kell jelentkeznem a vezetőségnél, hogy megérkeztem; illetve végig kell menjek egy procedúrán) hosszabb ideig (elméletileg Mo.-n ez pont éjszaka lesz) nem lesz internetem, így a ti időtök szerint ma kb 5-7 között, illetve éjjel 2 után csak következő nap leszek elérhető...Ha netán kérdések merülnének fel.


K. N.

2018. ápr. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Gondoltam folytatom a helyzetjelentést. Mostantól elérhető vagyok. Bárki szeretne ide költözni, szóljon nyugodtan!


K. N.

2018. ápr. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
É.koreaban nem lehet lakást venni
2018. ápr. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!