Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Utolértük Észak-Koreát, vagy...

Utolértük Észak-Koreát, vagy még lehet fejlődni?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 9. 18:54
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Azt már sokszor hallottam, a stadionok majd arra kellenek, hogy legyen hová beterelni az embereket. Még fog épülni pár, abban biztos vagyok.
2018. ápr. 9. 19:10
 12/27 anonim ***** válasza:
31%
Idióta troll. :D
2018. ápr. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
61%

Ne vicceljél apám, ott rakétákat gyártanak, rendszerváltó ifjaink egy vonatkereket nem tudnak. Csak elspekulálni a ledózerolt gyárak helyét, egyik héten a Ganz, másik héten a Taurus... meg tartani a markukat Merkel asszonyuknak, hogy etesse őket.


"Lakhatsz itt Budapesten?"

Azért megnézném, melyik borsodi vesz meg Pesten 20 millióért egy fél cselédszobát. Itt már csak a dubai sejkek fiacskáiból lesz egyetemi hallgató...

2018. ápr. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Még választás előtt megfordult bennem, mi lesz ha nem nyernek. Ezek a politikusok nem tűrik a vereséget, bele gondolni se merek mi lett volna. Lehet hogy így jobb is. Kinek hiányzik egy kis belháború?
2018. ápr. 9. 19:14
 15/27 anonim ***** válasza:
64%

Ha Észak-Korea szintjén lennénk akkor már nem lenne neted amin panaszkodhatnál, és egy ilyen kormányellenes utalás után már vagy úton lennél egy orosz munkatáborba, ahová jó pénzért eladtak, vagy mennél 30 évre a családoddal együtt egy sötét, koszos, nedves lyukba, amit "börtön"nek csúfolnak.

Tényleg aggasztó a helyzet, de azért itt még nem olyan posztapokaliptikus, mint é.-koreában.

2018. ápr. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Jó, persze annyira nem súlyos, ott van hogy még van mit javulnunk. De én már nem hiszek se demokráciában, se választásban.
2018. ápr. 9. 19:22
 17/27 A kérdező kommentje:
Korábbi választásoknál már 8 felé voltak részeredmények. Most 11.20 kor jött, addig várni kellett. Több oldalon írják, hogy informatikusok jelentek meg rendszerhibát javítani. Nem folytatom..
2018. ápr. 9. 19:24
 18/27 anonim ***** válasza:
48%
es mi van akkor ha informatikusok javitottak meg a rendzserhivakat? nem online szavattunk, az eredmenyek rögzitva vannak a jegyzökönyve, minden szavazökörzetben az ellenzeki delegaltak alairasaval. Amugy en is szavazatszamlalo voltam, es remelem ujra szamoljak majd a szavazatokat, mert csak ujre beegne az ellenzek.... Nalunk a jobikos delegalt a jegyzökönyv alairasa elött maga is megszamolta es köpni nyelni nem tudott akkora volta fideszes elöny...
2018. ápr. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Azért Mo.-t ne hasonlítsátok Észak-Koreához!

Egyáltalán nem tudjátok milyen ott élni. Messze nem olyan vészes, mint ahogyan azt a média beállítgatta!


Én már 5 éve élek és dolgozom (bár tavaly Mo.-n voltam, illetve most is itt vagyok, mert hazaugrottam szavazni) Észak-Koreában.

Rendszeresen megnevettetnek a médiagyártmányok, amiket Európában és Amerikában nyomnak az emberekbe, Észak-Koreáról.

Aligha igaz belőle bármi is.


De hidd el kérdező, teljesen máshogy áll Mo., mint É.-K.!

Észak-Koreában Juche van, Mo.-n pedig fene tudja már mi. Nem lehet összehasonlítani!


Sokkal jobb életem van a távol-keleten, mint Európában. Nem véletlenül megyek ma vissza a 21:10-es Beijing járattal.


K. N.

2018. ápr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Jó neked. Pár éve mondta párom, menjünk. Mindegy hova, el innen. Maradtunk, már megbántam. Unokámat nevelem, ő volt aki miatt maradtam, mert mit kezd egy akkor 7-8 éves idegenben?
2018. ápr. 9. 20:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!