Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valóban inkább a buta emberek...

Valóban inkább a buta emberek szavaztak a fideszre?

Figyelt kérdés
Látszik....pesten nagyobb városokban inkább az ellenzék, vidéken, falú helyen fölényesen fidesz. És tudjuk hogy városban fővárosban vannak inkább az értelmiségiek.
2018. ápr. 9. 17:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
62%
Ha annyira tudja az ellenzék ,hogy miből áll a fidesz szavazóbázis,akkor logikus lenne megszólítani őket a saját szintjükön! Baromi egyszerű marketing. A fidesz erre képes és győz vele. De az inkompetens ellenzékiek ezt nem tudják ,nem teszik ,be is bukják szépen . Akkor meg magukra vessenek,mert bölcsészdiplomásokból,naiv rózsadombi buborékban élőkből , meg füvező egyetemistákból nem lehet szavazóbázist építeni.
2018. ápr. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

" És tudjuk hogy városban fővárosban vannak inkább az értelmiségiek."


Jah azért lett majdnem mindenhol a dks jelölt a második legerősebb. Nem tudom hogy az értelmiség hová szavazott de egy biztos hogy te inkább a bunkó szavazó kategóriában vagy, lenézel mindenkit aki nem nagyvárosban él.


Gondolom az a fajta ficsúr lehetsz aki szerint a nem városi vállalkozások mint pl.: a földműves,borász, haszonállat tenyésztéssel foglalkozók bunkó parasztok. Pedig ezek a szakmák mind végzettséghez kötöttek. Arról nem is beszélve mennyire jövedelmező az ilyesmi.

2018. ápr. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
56%
Budapesti vagyok, szoftverarchitect, egy évvel ezelőtt még ellenzéki voltam, aztán az ellenzék programot hírdetett, miszerint adóemeléssel, alapjövedelemmel, szelektív rezsicsökkentéssel és ki tudja még mivel további havi 50-100 ezer forintot akar elosztogatni a fizetésemből. Na szerinted hova szavaztam tegnap?
2018. ápr. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
76%

A budai kerületekben a jómódú magasan kvalifikáltak mind a Fideszre szavaztak. Óbudán, budán végig nyert a Fidesz, bizony !


Pesten is csak a panelnegyedekben, mint újpalotán, ahol többségében munkás, segédmunkás lakik ott győzött az ellenzék.


Szerintem próbálj térképet értelmezni

2018. ápr. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

A budai kerületekben a jómódú magasan kvalifikáltak mind a Fideszre szavaztak. Óbudán, budán végig nyert a Fidesz, bizony !


Azok csak amiatt szavaztak mert jó módúak és a fidesz az egy kulcsos adóval kedvez nekik de ök a felső gazdagok pont ott laknak

2018. ápr. 9. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!