Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az egyetemisták (ill. fiatalok...

Az egyetemisták (ill. fiatalok) többsége akkor is kimenne külföldre, ha az a párt nyerne most, akire szavaztak?

Figyelt kérdés
Ha pl. az LMP vagy a Jobbik nyerne, akkor is kimennének? Tulajdonképpen aki mindenképpen kimegy külföldre, annak miről szól a szavazás? Egyáltalán van értelme számára hogy politizál? van értelme erre a pár évre amíg itthon van, azzal a pár barátjával összeszólakoznia a politika miatt?
2018. ápr. 7. 21:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
Ennyi erővel a nyugdíjasok se szavahzassanak mert ugyis meghalnak x időn belül.. rossz a kérdés
2018. ápr. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Reménykednek hogy egy másik párt reményt ad nekik és az országnak. A fideszről már kiderült, hogy ha ők maradnak, Mo-nak nincs jövője, ezért menekülnek. Én is ezt fogom tenni, ha ők maradnak.
2018. ápr. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De egy nyugdíjasnak lehet, hogy az országban él a családja. De az a fiatal, aki nem itt képzeli el a jövőjét, annak van értelme szavaznia?
2018. ápr. 7. 21:59
 4/15 anonim ***** válasza:
86%

Közismert tény, hogy csak és kizárólag a FideSS elmúlt nyolcéves regnálásával van összefüggésben, hogy évente egymillió ember hagyta el az országot.


Ha holnap a FideSS veszít, hétfőtől Svájc vagyunk és nemhogy nem megy el több egyetemista, hanem hétfőn megkezdődik a visszavándorlás.

2018. ápr. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha váltás lesz, én tuti maradok!
2018. ápr. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
7%
Magyarországnak akkor nincs boldog jövője, ha a kvótapárti ellenzék kerül hatalomra. Egyébként attól, hogy valaki kimegy dolgozni, még bármikor visszajöhet. Amúgy ha valaki azért megy ki, mert épp nem tetszik neki az aktuális kormánzyat, mindig kimehetne az ország fele, ez hülyeség. (Nem is ezért mennek.)
2018. ápr. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 AllorX válasza:
0%

Jót nevettem: a Fidesz a kizárólagos oka a kivándorlásnak. 2011 óta nyílt meg (ténylegesen) németország és az ausztria. Akármelyik párt alatt elhúztak volna innen minimum 800000-en.

kérdésre: kicsit fura logika hogy van e értelme szavaznia ha pl 2éven belül elmegy de az utolsó mondatból lejön hogy valakivel aki egy jó barátod csúnyán összeszólalkoztál a politika miatt

2018. ápr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én kimennék, ha a fidesz nyerne.

És nem a fizetés, meg a megélhetés miatt, hanem úgy összességében a magyar nép hozzáállása miatt.

Ha ennyire meg lehet vezetni a magyarok nagy részét, ennyire képesek egymásnak ugrani egy választás miatt, képesek így utálni egymást, akkor nekem nincs helyem itt Magyarországon ilyen emberek között maradni.


Van több külföldi ismerősöm, és sokkal nyugodtabban élnek, nincsenek túlterhelve, nem feszültek, vannak önálló gondolataik, képesek önállóan döntést hozni, nem kajálnak be mindent amit mondanak nekik és így tovább.


És ha újra a fidesz nyeri a választást, minden marad ilyen, a gyűlöletkeltés, a lejáratások, az emberek egymás anyját fogják szidni állandóan azért, mert az egyik ember így, a másik úgy gondol valamit. Én köszönöm, nem kérek belőle.

2018. ápr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Eddig azt mondtátok, azért mentek külföldre, mert a Fidesz kormányoz. Most már azt mondjátok, amúgy is kimentek. :XD


Akkor minek kormányt váltani?

2018. ápr. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon sok fiatal nem menne ki, vagy akár vissza is jönne, ha repülne a Fidesz a hatalomból.
2018. ápr. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!