Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kik szavaztak a Fideszre?

Kik szavaztak a Fideszre?

Figyelt kérdés
Az ismerőseim 90%-a nem a Fideszre szavazott. Fórumokon is alig találok olyanokat, akik a Fideszre voksoltak. Egyáltalán kik azok, akik a Fideszre szavaztak?

2018. ápr. 9. 09:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
33%
Például én és velem együtt több százezer erdélyi magyar:) Csak egy hangos kisebbség vagytok, akinek csak a szája nagy.
2018. ápr. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
67%
ukránok, "kisebbségek", erdélyiek
2018. ápr. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
82%

A többség.

Nyilván nem a te ismerőseid, hanem a többiek.

Vagy névsort vársz?

2018. ápr. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
37%
Èn a Fideszre szavaztam. Még anno 2010-ben, azóta is bánom hogy ezeknek valaha is bizalmat szavaztam.
2018. ápr. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
52%
A csendes többség szavazott a Fideszre. Olyan ismerőseid, aki nem hőbörgtek a Fidesz mellett, és olyanok akik nem hőbörgtek a Fidesz mellett a fórumokon. Gondold át, nem vagy-e egy látszatvilággal megvezetve!
2018. ápr. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
87%
Én se értem. Facebookon, fórumokon, utcán, munkahelyen mindenütt azt hallom/látom hogy mennyire utálják a Fideszt.
2018. ápr. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
51%
A többsėg nem a fideszre szavazott!
2018. ápr. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 flying whale válasza:
52%
Milyen érdekes, hogy mindenki a fideszt védi pont ezzel a lenéző hangnemmel erősíti a saját véleményét, amíg a többiek akik kérdőre vonjuk az egészet csak egy egyszerű kérdést teszünk fel. Elgondolkoztató.
2018. ápr. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok hangos kisebbség. :-) És miért lenne már a szám nagy? Szinte sosem politizáltam, a tegnapi nap volt az első nap az elmúlt 4 évben, hogy "politizáltam", az is nagy csöndben volt. LOL
2018. ápr. 9. 09:54
 10/26 anonim ***** válasza:
62%
Az internetes fórumok mindig felülreprezentálják a balos/liberális véleményeket és közhangulatot. Meg ha csak a neked szimpatikus fórumokat nézed, persze, hogy csak a saját véleményedet osztók véleményével találkozol. Pl. az én ismerőseim 90%-a nem az ellenzékre szavazott, mégsem lep meg, hogy ők is gyűjtöttek valamennyi szavazatot.
2018. ápr. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!