Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kik szavaztak a Fideszre?

Kik szavaztak a Fideszre?

Figyelt kérdés
Az ismerőseim 90%-a nem a Fideszre szavazott. Fórumokon is alig találok olyanokat, akik a Fideszre voksoltak. Egyáltalán kik azok, akik a Fideszre szavaztak?

2018. ápr. 9. 09:49
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
31%
Én is és még 5 millió értelmes, hazaszerető ember. A balosok meg telesírják a netet. Ezeket látod.
2018. ápr. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
77%

Az utóbbi 12 órában kb. 15 ilyen kérdés volt...

Egyébként én is: a külpolitika tetszik (nem azért, mintha elhinném, amit mondanak nekem, és NEM szűkíteném le a dolgot a migráns-kérdésre); a belpolitika nem, de egyik ellenzéki párt sem ütötte meg a komolyan vehető szintet (azon kívül láttam én már kormányozni a baloldalt is, saját tapasztalat alapján az sem volt jobb. Vona meg az utolsó 2-3 évben teljesen következetlenné vált, mindig oda szavazott, ami a legrövidebb távú érdekeit szolgálta.)

2018. ápr. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
31%

4-es: ha bánod egy nappal utána, akkor miért szavaztál rájuk??


egyébként meg a nyugdíjas, a kisebbség, a külföldi, az, aki lát egy plakátot és mindent elhisz. egyébként az ellenzék többségi szavazatot kapott, csak meg volt osztva, így persze ők is a fideszt támogatták ezzel a nem visszalépés dologgal...

2018. ápr. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:
62%

" velem együtt több 100.000 erdélyi magyar"

Ez ugye csak egy vicc. Értem magyar vagyok, oké. De itt élsz? Az intézkedéseit a kormanynak te szívod? Nem. Értem, hogy kaptal szavazati jogot-mindenki tudja, hogy miért-de ne itt hergeld a népet, vagy költözz ide, adózz itt, menj kórhazba itt és a gyerekeid ezt a végtelenül tré oktatási rendszert jarják. Ja, hogy az nem kóser. Köpj fel és állj alá.

2018. ápr. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

ma 09:53


Látszatvilág? Öhm, alkalomadtán olvasok 888-at, Lokál-t, Origo-t és Magyar Időket is. Szóval hogy látszatvilágban élnék az kicsit "erős".

2018. ápr. 9. 09:57
 16/26 anonim ***** válasza:
50%

nálunk melóba az emberek nagy része rüheli a fideszt, furcsálják is a 2/3 ot


Már azon viccelödünk(ami lehet nemsokára meg is valósul) hogy a falra fel kell majd raknunk nagyjaink képeit mint 90 előtt...:)

2018. ápr. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
43%
Én Erdélyből származom, de itt élek Magyarországon, itt adózom. Az egészségüggyel teljesen meg vagyok elégedve, sok londoni magyar ide jár vissza fogászatra, műtétekre, még szülni is. A gyerekeim iskolások, teljesen elégedettek vagyunk, nincsenek úgy túlterhelve, mint amit a baloldal károg. 8. osztályban már középfokú nyelvvizsgát tesznek.
2018. ápr. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 Lazy Lover ***** válasza:
42%
A nyuggerek 1 bites cigányok a bocskoros románok meg a prolik
2018. ápr. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

ma 09:53


Névsort? Öhm, nem. Például társadalmi rétegekre, érdekcsoportokra gondoltam. Névsort nem kérek, nem vagyok az a listázós típusú embör.

2018. ápr. 9. 10:06
 20/26 anonim ***** válasza:
48%
Én és az ismeretségi köröm fideszes, keresztény jobboldaliak vagyunk, értelmiségiek. Nem, nem fogsz minket megtalálni fórumokon fröcsögve anyázni.
2018. ápr. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!