Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek : ki kell mennünk...

Ellenzékiek : ki kell mennünk mosogatni nyugatra? Nincs más?

Figyelt kérdés

Már elfogyott a lőpor. A média mindennek elmondta a kormányt. Néztem folyton a TV-t, nem múlt el óra, hogy ne mondták volna el, hogy ez lopott, az csalt. Már százmilliárdos csalást is kitalált a háttérben az ellenzék, de ez sem hatotta meg az embereket. Akik csak saját magukra gondoltak, hogy alacsony legyen a rezsi, emelkedjen a fizetés és ne legyen infláció. Nem is foglalkoztak a milliárdokkal


Nem maradt hát más hátra csak hogy mosogatni kell kimennünk ausztriába?

Sajnos a jó állásokat az atomfizikus migránsok betöltötték, már csak mosogatni lehet. Elmész te is?


2018. ápr. 9. 12:50
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
50%
#20: persze meg hát ott a diákhitel, amit a Fidesz vezetett be és sokan nem tudták volna finanszírozni a tanulmányaikat a hitel nélkül ...és ezért szavaztak a Fideszre. Az érem másik oldala, hogy hosszú évekre eladósítják magukat ezek a diákok, de ez az egyetemi évek alatt még nem számít, ebbe egyik sem gondol bele.
2018. máj. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
44%
Viszlát.
2018. máj. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Diák hitel jó téma pont nem rég mesélte ismerősöm h az MIT-az úgymond csöves képző...ha nem sikerül ugyanis elvégezned vagy elég jól elvégezned ahoz h utána jó munkát szerezzél akkor kb életed végéig fizeted vissza és gürizhetsz mindenűt olyan drága egyetem.(nem magyarokra értendő hanem még az úgymond nyugatiak se nagyon tudják finanszírozni.)Itthon azért 1-2millából meg vagy a BME-n és nem egy lehetetten dolog 1-2 milliót vissza fizetni.

Külföldre mosogani?itthon is jól lehet vele keresni.Vannak helyek ahol megkapod a 300k nettó plus egyebeket...És azért az ithoni árak mellet 300k elég jó...A másik mikor mindenki sír a minimál bérét...miért az a cél h mosogató legyél meg minimál béres???Ezt sosem értettem...az van minimál bér nagyon jó ha épp nincs melód és valamiből meg kell élned de ne h már ott akarjon bárki is maradni azon a szinten...Mosogató állás nagyon jó egy diáknak nyári szünetben zsebbpénzt vagy egyetemre valót szerezni...DE NE LEGYEN MÁR ÉLET CÉL...És ezzel van a gond...mindenki 0 befektetéssel akar pénzt csinálni..Azzal h tanulsz képzed magad az is befektetés...itt most nem kimondottan egyetemi képzésre gondolok...de pl a szakmunkásoknak is jól felment az ára...Vagy dolgozol egy cégnél megnézed merre tudsz feljebb jutni és abban az irányban próbálod pozicionálni magad. stb...iszonyatossan sok lehetőség van de persze egyszerübb a kormánytól várni a csodát...Majd jön az orbán és hoz nekünk mindenjót kenyeret az asztalra és új autót...Vagy a gyurcsány vagy a medgyesi vagy akárki aki éppen hatalmon van...Mindig ez megy ebből van elegem mindenki sir és várja a csodát...kajak ezzel az erővel nem értem miért nem imádkoznak az emberek?miért van ennyi vallás ellenes mikor inkább hiszek istenben mint egy emberben aki magasról tesz ránk csak a saját zsebe érdekli...Ja bocs segíts magadon isteni is meg segít alapon ott azért csinálni is kéne valamit...bezzeg a politikusok még alapjövedelmet is adnának ha megszavaznánk..csak tudnám miből:P

2018. szept. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Magyarország már az egymillió fideszes országa na meg a romáké. Ők fogják benépesíteni, ha a magyarok elmentek. Bár most látom hívják az ukránokat. Szép kis katyvasz lesz itt. A magyaroknak mennie kell :(
2018. okt. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Jééé komoly végzettség nélkül Nyugat Európában élek, s nem mosogatok, plusz k.Jól keresek.


Persze egy nyelvet megtanulni nem 2 hét, úgy meg jöhetsz mosogatni.


Tájékoztatlak, hogy a hírhedt Nagy Britanniában úgy lehet mosogatni, hogy kapsz egy szerződést, amiben leírják, hogy garantált heti óraszám: 0, aztán lehet, hogy dolgozhatsz heti 10 órát, az meg nem biztos, hogy megéri.

2018. okt. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Meg milyen hülye kérdés már?

Mondjuk ezt kérdeztem 2005-ben ellenzékiként én is....


De álljon meg a hajó! A Fidesz szavazók talán többet keresnek Magyarországon mint az ellenzéki szavazók? Nekem újdonság, hogy ha jelentkezel egy állásra, ott attól függ a bérbesorolásod, hogy hova xelsz 4 évente...

2018. okt. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Németországban meg lakást nem találsz mert az erősen borostás, igazolvány nélküli 15 éves Mohammedek és Abdulok lakják őket, mivel utánuk személyenként kap a lakás tulajdonosa €900 eurót havonta a helyi önkormányzattól te meg munkából nem bírnád ugyanazt leperkálni, tehát a tulajnak Ali, Mohammed és Abdul akik 15-16 évesek, de 27-33-nak néznek ki jobb biznisz.
2018. okt. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!