Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek : ki kell mennünk...

Ellenzékiek : ki kell mennünk mosogatni nyugatra? Nincs más?

Figyelt kérdés

Már elfogyott a lőpor. A média mindennek elmondta a kormányt. Néztem folyton a TV-t, nem múlt el óra, hogy ne mondták volna el, hogy ez lopott, az csalt. Már százmilliárdos csalást is kitalált a háttérben az ellenzék, de ez sem hatotta meg az embereket. Akik csak saját magukra gondoltak, hogy alacsony legyen a rezsi, emelkedjen a fizetés és ne legyen infláció. Nem is foglalkoztak a milliárdokkal


Nem maradt hát más hátra csak hogy mosogatni kell kimennünk ausztriába?

Sajnos a jó állásokat az atomfizikus migránsok betöltötték, már csak mosogatni lehet. Elmész te is?


2018. ápr. 9. 12:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%
Én amcsiba megyek, amint megvannak a papírjaim
2018. ápr. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
86%
De van. A mezőgazdasági idénymunkában is hatalmas perspektíva van a fényes NYUGATON. Azzal is euro százezreket, sőt - miket beszélek itt - milliókat lehet keresni, és megbecsült tagja lesz a delikvens a társadalomnak.
2018. ápr. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
40%

Budapest élhető város lehetne, ki kellene harcolni a saját gazdaságához szabott minimálbért, tanári és orvosi fizetéseket! Budapest dolgozni akar, és fejlődni! A választások bebizonyították.


Vidék meg Soros orkhatseregét akarja legyőzni, ők harcoljanak ellene, ha nekik jó a mélyszegénység, az az ő bajuk!

2018. ápr. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
64%
Hát, ez se nem vicces, se nem ironikus, ez olyan semmilyen kérdés lett :/
2018. ápr. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
32%

Én elég jól keresek itthon is.


Mivan nem tanultatok eleget? :DDDD

2018. ápr. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
47%
Miért mennék el? Pláne mosogatni? Nem hülyültem meg! jól keresek itt is, nem megyek külföldre lábtörlőnek.
2018. ápr. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
63%
Miért kellene mosogatni? Azt hiszed, hogy csak mosogatás van nyugaton? Annyi ember nem is tudna mosogatni, amennyi elhúzott innen, mert nincs annyi mosogatnivaló.
2018. ápr. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
50%

Szinte èrezni a bànatot,csalódott hangulatot a kèrdèsedből.


Elmentem szavazni.


Megmondom őszintèn,hogy mielőtt elmentem,tàjèkozódtam a pàrtok programjait olvasva,de egyik pàrt programja sem volt szimpatikus.


Azt tudtam,hogy a Fideszre,MSZP-re,DK-ra,LMP-re,Jobbikra ès nem is folytatom,nem akartam szavazni.



Elegem lett a hazug politikusokból!


MSZP màr bebizonyította,hogy alkalmatlan a politikàra,Fideszről inkàbb nem írok semmit,jobb ez így.


De szavazni akartam.


Vègül többször elolvastam a Magyar Munkàspàrt programjàt.

Bólogatva ismertem el.

Tudtam,hogy esèlyük nincs bejutni a Parlamentbe,de ràjuk szavaztam.


Nem èrdekelt,hogy kinek az utód pàrtja,nem èrdekelt,hogy baloldali,nem èrdekelt,hogy csak kb. 200.000 taggal rendelkezik,de nem kèrtem a fentiekben felsorolt pàrtokból.


Köszönet a szavazóknak ès köszönöm,hogy az èvek óta külföldön êlő Magyarok döntötek a sorsomról.

Ha lesz lehetősègem rà èn is dönteni fogok az ő sorsukról,hogy hogyan èljenek odakint.


Kimenekülnek,mert nem tudnak itthon megèlni,de kedvenc pàrtjukra a Fideszre szavaztak közölük a legtöbben.

Kèrdem èn,hogy akkor míèrt nem jönnek haza ha itthon minden (f)asza?

2018. ápr. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
39%
Jaj mekkora trollkérdés. Jajjj.
2018. ápr. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
41%

"Köszönet a szavazóknak ès köszönöm,hogy az èvek óta külföldön êlő Magyarok döntötek a sorsomról."


Igazad van, az a kb 0,5 mandátum amit az a pár ezer ember megszavazott, tényleg döntés a sorsodról :D

2018. ápr. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!