Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Én nem a Fideszre szavaztam,...

Én nem a Fideszre szavaztam, lehet bajom ebből?

Figyelt kérdés
Ha igen, Recskére vagy a Gulágra visznek most?
2018. ápr. 9. 02:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ujjlenyomat alapján azonosítják az embereket, ki kire szavazott. Visszahozzák a halálbüntetést, és akinek sok van a rovásán azonkívül, hogy nem a Fideszre szavazott (pl. Fidesz-ellenes hozzászólása volt valami közösségi médiában vagy tagja valamely külhonból támogatott civil szervezetnek), alkalmazni fogják. Ellenkező esetben fogolytáborba tömörítik az embereket, akik nem rájuk szavaztak. Olyan fogolytáborba, amilyenek Észak-Koreában is vannak. A liberalizmusból már szitokszót gyártottak, lassan a demokrata szó is az lesz..

Mivel a Fidesz már nem is fiatal, nem is demokrata, úgy fogják hívni: A Szövetség. Új törvényi tényállások jelennek meg a Büntető Törvénykönyvben: A Szövetség elleni izgatás, a Szövetség elleni uszítás, melyeknek büntetési tétele: életfogytiglantól halálbüntetés. Ha a rokonaid tudnak milliókat tejelni a Szövetségnek, akkor csak életfogytiglanig tartó fegyházat kapsz.

Ne láss, ne hallj, ne beszélj! Ha viszont lopsz, és tudod bizonyítani, hogy jó fideszes vagy, és akit megloptál, arról bebizonyosodik, hogy nem fideszes, az áldozatnak még egyszer annyit kell majd adnia. Liberálist ölni kitüntetéssel járó jócselekedet lesz.

Orbán Viktor önéletrajzi könyvét minden házasulandó pár meg fogja kapni, ami kötelező olvasmány lesz mindenkinek.

Megalakul az orbikán egyház, aminek feje maga Orbán Viktor lesz, és minden magyar állampolgárnak kötelező lesz az orbikán vallást követni: leborulni Orbán Viktor előtt, és teljes szívből imádni. Tisztelni kell még Szent Rogánt, Szent Lázárt, Szent Habonyt és Szent Kósa Lallert is. Kezdhetsz is imádkozni Orbánodhoz, Viktorodhoz, hogy 20 évnél nem kevesebbel megúszd.

Nagyjából ez a jövő.

2018. ápr. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!