Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kezem száradna le amelyikkel...

A kezem száradna le amelyikkel a fideszre szavaztam, más is van ezzel így?

Figyelt kérdés
2015. jan. 3. 19:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is megbántam, hogy "ezekre" szavaztam.
2015. jan. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
3%
Nem volt jobb választás.
2015. jan. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
44%
izuiuzizuzu
2015. jan. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"Nem volt jobb választás"


Hát persze, akkor jobb szavazni arra, amiről tudjuk, hogy szar, mint kipróbálni egy új pártot, igaz?Lett volna épp ezer más alternatíva.


Legközelebb is szavazzatok rájuk, bárgyú birkák, úgysincs jobb!

2015. jan. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 BlackSword ***** válasza:
100%
Nem, mert még soha nem szavaztam rájuk... De örülök, hogy most már Te is objektívebben látod a dolgokat és felelőségteljes választópolgár leszel, nem pártszurkoló... Remélem még sokan eljutnak erre a tudatállapotra...
2015. jan. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%

Az a baj , hogy igaza van. Hallom a Jobbikhoz átpártolt ismerőseimtől, hogy legközelebb arra szavaznak , mert az lesz a a "legkisebb rossz" és "nincs jobb választás".


Aztán fog menni a nyüszítés, hogy nem változott semmi. Most is voltak nagy pártokon kívül is lehetőségek, sok újonnan alakult kis szerveződésnek messze értelmesebb programja volt, mint bármelyik nagynak.

Ha csak azok ilyenekre szavaztak volna, akik szerint " nem volt jobb választás" akkor már nem itt tartanánk...

2015. jan. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
27%
A Fidesztől nincs jobb? JOBBIK.
2015. jan. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem is szavaztam rájuk. Átláttam a szitán.
2015. jan. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az a baj , hogy igaza van. Hallom a Jobbikhoz átpártolt ismerőseimtől, hogy legközelebb arra szavaznak , mert az lesz a a "legkisebb rossz" és "nincs jobb választás".


Aztán fog menni a nyüszítés, hogy nem változott semmi. Most is voltak nagy pártokon kívül is lehetőségek, sok újonnan alakult kis szerveződésnek messze értelmesebb programja volt, mint bármelyik nagynak.

Ha csak azok ilyenekre szavaztak volna, akik szerint " nem volt jobb választás" akkor már nem itt tartanánk...

2015. jan. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én jobboldaliként 2010-ben szavaztam rájuk, de nem hittem volna akkor hogy ez lesz... Lázár-Rogán szétlopják az országot, tiszta ballibek..
2015. jan. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!