Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Én nem a Fideszre szavaztam,...

Én nem a Fideszre szavaztam, lehet bajom ebből?

Figyelt kérdés
Ha igen, Recskére vagy a Gulágra visznek most?
2018. ápr. 9. 02:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Elegtételt fognak venni rajtad.Ez van.
2018. ápr. 9. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos lehet, de ugyanúgy annak is, aki a Fideszre szavazott.
2018. ápr. 9. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Meg sokat kommenteltem a Fidesz ellen, de már megbántam! Főleg miután megtuttam hogy 2/3-a van :(


:DDD

2018. ápr. 9. 02:48
 4/11 A jó édes ***** válasza:
77%
A település neve Recsk, nem kell ékezet a ragozásban.
2018. ápr. 9. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%

Senki sem fogja képviselni az érdekeidet. A parlamentben a fideszt mindenre feljogosító többség illeti meg. Ellenzék ugyan felszólalhat, de fidesz érdekeivel nem megegyező döntéshez nincsenek elegen, fideszt korlátozásához nincsenek elegen. Teljesen felesleges akár bemenniük is.


Ha akarnak valamit, akkor az utcán kell gergelni. Az országház a fideszé.

2018. ápr. 9. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, szinte senki sem szavazott a Fideszre. Ez van. Sajnálatos hogy hagytuk a hazánkat veszni. Most már csak az a dolgot hogy hallgass, és lehetőleg ne akarj semmit nagy dolgot és fogad el a rendszert, így tuti nem lesz semmi bajod.
2018. ápr. 9. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
A Fidesz bármit megtehet a megszerzett 2/3-al. Alaptörvényt, államformát módosíthat. A vezér nincs jól, a választás napján kórházban is volt, az ünnepi beszédén is látszott rajta, hogy mennyire sápadt. Talán az is megfordult a fejében, hogy nem éli túl ezt a 4 évet, és emiatt gondoskodnia kell a gyermekeiről, például királysággá alakítja át Magyarországot, magát pedig Magyarország teljhatalmú uralkodójává nevezi ki. Lázárt, Mészárost és Némethet pedig hercegi rangra emeli.
2018. ápr. 9. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
39%
Senki nem szavazott rájuk. Nekik ilyen dolgokra nincs szükségük.
2018. ápr. 9. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem vágom pontosan a számokat, de ez az elsöprő 2/3-os fölény általában úgy szokott kijönni, hogy az új választási lejtő és matematika szerint 50% az 70%, az 50% pedig nem a lakosság 50%-a, hanem a szavazásokra eljáró 50-70%-é. Leszámíthatod még a Hargita megyei mit tudom én hányakat is, ők sem fognak holnap szembe jönni veled az utcán.


Szóval, ha kilépsz holnap az utcára, annyira ne legyél azért beszarva, ott nem vagy egyedül.


Itt, Magyarországon, tudod, két embertípusnak szükséges mindenáron számán felül látszani, az egyik a fideszes, a másik meg a migráns. Azokból is többet kiplakátoltak életnagyságban egy-egy faluba, mint ahány ember él ott. Elég nyomasztó lehet már a mennyiségük, azt lássuk be.

2018. ápr. 9. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Megy érted a TEK de előtte összeragasztózák a fidelalisták matrácával az autódat.
2018. ápr. 9. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!