Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szinte az összes ellenzéki...

Szinte az összes ellenzéki párt vezetője azt mondta hogy ha 2/3-a lesz a Fidesznek lemondanak, lemondanak most akkor?

Figyelt kérdés
Ha nem teszik, behajtható rajtuk az igéretük???
2018. ápr. 8. 23:30
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
remélem igen
2018. ápr. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezekszerint mindenki hazudott aki hangoztatta hogy a fidesz fuj.

Es igen ezekszerint mindenki lemond.

2018. ápr. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
lemondanak, majd újraválasztják őket.
2018. ápr. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, mert ez az ellenzék sosem lesz képes Orbánt leváltani. Egyértelműen új alternatíva kell. Ezt írom amúgy már hónapok óta, de mindig 0%-ot kapok a válaszaimra a jobbikos kommentelőktől...
2018. ápr. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, most ez a fő kérdés. Gyurcsány épp hogy 5%felett van, de ő még így is meg fogja magyarázni, hogy jól csinált mindent. :) A többi pártban válság várható, talán több el is tűnik (Együtt, P, Momentum stb)
2018. ápr. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Remélem így lesz, pedig ellenzékre szavaztam. Ha már ennyire képtelenek háttérbe szorítani az önző kis hatalomvágyukat egy közös cél érdekében, akkor nincs is keresnivalójuk a politikában.
2018. ápr. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Gyurcsány örök darab, gondolom ő tényleg nem fog, lassan tényleg azt hiszem a Fidesz miatt maradt a politikában, nekik fújja a szelet...
2018. ápr. 8. 23:36
 8/9 anonim ***** válasza:

Gyurcsány is mondta, hogy lemond? 😃 neeem... ő túlságosan élvezi ezt ahhoz 😃


De ja, pofám leszakadna, ha ez után nem tennék meg. Magára vethet az összes széthúzó ellenzéki. Hiába szavaztam rájuk, ha ők a széthúzásukkal a meg a fidesznek játszottak át mindent. Cserbenhagytak. Ennyi. Menjenek el!


...de lehet megyek velük én is, mert ez a rendszer nekem élhetetlen 😃

2018. ápr. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem Gurcsány az MSZP leelőzése miatt maradt a politikában. :)
2018. ápr. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!