Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki nem megy szavazni az...

Aki nem megy szavazni az miért nem megy?

Figyelt kérdés
Én azért nem megyek , mert uncsi. Amúgy a jobbikra, vagy az lmpre szavaztam volna.
2018. ápr. 8. 09:27
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
20#, ha mindenbe mindíg mindenki beleszólhatna akkor szerinted milyen kormányzás lenne? Semmilyen.
2018. ápr. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

#20

A mostaninál minden jobb!

2018. ápr. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
34%
Én azértnem megyek el, mert semmilyen szinten nem érdekel a politika ezért kiakarok maradni belöle. Nem lusta vagyok elmenni, hanem annyira se érdekel hogy utánanézzek. Ha meg alapból nem értek hozzá akkor minek menjek el? Így hogy nem tudom kire szavazzak. Aki meg azt mondja hogy szavazz erre meg arra. Most akkor ez a saját döntésem lenne vagy nem? Mert ez ha jól tudom arról szól hogy az adott ember mit választ és nem megmondják neki.
2018. ápr. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
0%
22# mert most aztán rohadtul csődben van az ország a növekvő fizetésekkel, meg a rekord alacsony munkanélküliséggel! Ennél rosszabb nem jöhet! 😂😂
2018. ápr. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
40%

minek menjek?


egyedul a vilagban az NSDAP tett barmit is a nepert...


az osszes tobbi egy babu a sakktablan,nem tobb.

2018. ápr. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
mert mindegyik undormány, elfogadom a többség döntését
2018. ápr. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
54%
Szüleim nem engedik. Pedig a Jobbikra akartam szavazni.
2018. ápr. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
mi az h nem engedik?:D
2018. ápr. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

Egy hasonló kérdés alatt találtam. Gondoltam ide is belinkelem.


https://www.youtube.com/watch?v=UAdmLBMLByU&feature=youtu.be

2018. ápr. 8. 11:26
 30/33 anonim ***** válasza:

Az ő dolga. Beteg, rosszul van, nem érdekli, messze van a körzet, stb.

Vicces, hogy az ellenzéknek hirtelen milyen fontos lett az "állampolgári kötelesség", de mikor népszavazás volt a kettős állampolgárságról, akkor mindenki leszarta.

Én megyek szavazni, pedig nem vagyok egy túl nagy demokrácia-párti. Demagógok irányítanak és kuncsorognak a szavazatokért, hogy aztán 4 évig le se tojják a szavazókat. De ilyen a rendszer és ha már megkérdeznek, akkor válaszolok.

2018. ápr. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!