Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki nem megy szavazni az...

Aki nem megy szavazni az miért nem megy?

Figyelt kérdés
Én azért nem megyek , mert uncsi. Amúgy a jobbikra, vagy az lmpre szavaztam volna.
2018. ápr. 8. 09:27
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
9#, miért egy adott körzetet nem nyerhet meg egy párt 2/3al? Vagy miért tudatlan?
2018. ápr. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Nem, mivel a válaszoló pontosan azért írta a 2/3-ot, mert hallotta már valahol. A 2/3-os többség a parlamenti mandátumokra vonatkozik, nem pedig arra, hogy 2/3-al nyer a fidesz ott.
2018. ápr. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Faj a fenekem
2018. ápr. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim válasza:
0%
Én sem megyek,mert amúgy is a fideszre szavaznék,+ hallottam azzal,hogy nem megyek azzal is őket támogatom. Sosem voltam még,és igazából bárki nyer nekem nem változik egy centit sem az életem.Na jó talán ellenzék,ha nyerne tudna egy-két dolgot amivel nekem rosszabb lenne,de az még odébb van.
2018. ápr. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
9%
8: Akkor ha eléd rakok lószart, tehénszart, meg kutyaszart, te abból is megeszed az egyiket? Mert nekem kb így néz ki a választás: vagy maradjon a fidesz, aki lop, lerohad alatta az egészségügy, oktatás, plusz arcomba tolja a böszme kampányait, vagy a hirtelen cukisodó Jobbik kőkommunista programmal, vagy a baloldal adóemeléssel és alapjövedelemmel. A korrupció is egészen más megvilágításba kerül ha nem lecsúszott csóró vagy, mert amit az egyik oldal ellop, azt a másik arra használná (miután ő is lopott belőle), hogy az alsóbb rétegeket telepumpálja.
2018. ápr. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
64%
12#, ember, attól még hogy hallotta valahol már nem is nyerhet senki 2/3-al egy körzetben? 😂😂 még 4/5el is!
2018. ápr. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
12: Fun fact, de tényleg vannak ekv-k, ahol a fidesz 60-70%-ra számíthat. Nézz körüli nyugat-magyarországi körzetek 14-es eredményeiben.
2018. ápr. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Attól, hogy a fidesz 2/3-al nyer egy körzetben, ugyanúgy számít az ellenzékre adott szavazata a parlamenti mandátumok felosztását illetően...
2018. ápr. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
46%

12#, hallottam valahol?? 😄😄

nézd már meg hogy Sopronban mennyivel szokott nyerni a Fidesz! Sima 2/3. Erre te elkezded belemagyarázni hogy mit miért írok! 😂😂😂😂😂😂

2018. ápr. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

Úgy gondolom, hogy nem ér semmit a szavazatom mivel úgyis a fidesz fog nyerni. Vagy esetleg egy másik párt, ami talán semmivel sem jobb.


Tehát, azt látom hogy 4 évente van beleszólásunk abba, hogy utána 4 évig kinek a dolgába nem szólhatunk bele. Kiválaszthatjuk hogy a jóska, vagy a karcsi sz**-jon a fejünkre.


Nem szeretnék élni ezzel a jogommal. A szavazás kamu. Szélhámosság. Sarlatánság.

2018. ápr. 8. 10:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!