Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meddig bírjuk még?

Meddig bírjuk még?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én ezt már nem hiszem el, ennyi embert, hogy lehet megvezetni.??

Amit a Fidesz csinál az már egy teljesen új fogalmat érdemelne.

Mért nem láttok át kicsit azon amit művelnek, egész eddig mindenki szidta de adott 12.000ft gáz támogatást, meg 10.000ft Erzsébet utalványt és már zsebben is vagytok,közben lovaknak szolárium meg atlétika stadion épül stb... +még amit előtte elvettek arról már elfeledkeztek?!!

Nyomják így a migráns úgy a migráns híreket, közben már több ezert betelepittek, (ja igen persze ők dolgoznak meg stb... Szart elveszik előlünk még azt a kevés munka lehetőség is)

A családok meg persze vállaljanak gyereket, de minek lassan teljes nyomorban élünk vagy külföldre menekülünk családok szakadnak szét, mert az itthoni fizetésből hitelt fizetni, megelőzés rohadtul nehéz, "lehet" persze de akkor hónapról hónapra élünk, és akkor még örülök ha tudok venni egy nyamvadt csokit vagy ruhát...


Én nem azt mondom, hogy a többi jobb de emberek teljesen kiloptak ezt az országot, most komolyan újra ezt a szemét mocskos bandát akarjátok, mert én nem.

Kicsit nézzétek már a hírek mögé a kedvenc tv vagy rádiótok is befolyásolja a döntést csak nem veszitek észre.

Bocsánat, de már nem bírom ezt az undorító uszítást, ami már itt megy


Sziasztok



2018. ápr. 7. 13:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
"Ja és azért ne felejtsük el, ha szálloda ingyen szállás és ingyen étkezés van" altalaban a siparadacsimokben van igy, hogy az ingyenes a szallas meg a kaja, abban egyetertek veled, hogy ebben az esetben joval több mint a penz, mint itthon, de ez szezonalis munka inkab. Egy londoni vagy müncheni szallodaban nem fognak neked takritokent, mosogatokent vagy szobalanykent szallast, adni, a kb 1200 euros fizetesed melle neked leöö a több ezer euros kauciot kitermelned a szallasra...
2018. ápr. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Már ezerszer leírtam a kérdést, ha ennyire rossz a Fidesz, ha ennyire semmi, ha ennyire kizsákmányoló kommunista meg minden, miért választottátok meg kétharmaddal? Akkor mi "románok" még nem is szavazhattunk, rajtatok múlt, a kezetek írását adtátok, most meg azt hiszitek, leválthatjátok?
2018. ápr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Mért tűnt el a válaszom?
2018. ápr. 8. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!