Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meddig bírjuk még?

Meddig bírjuk még?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én ezt már nem hiszem el, ennyi embert, hogy lehet megvezetni.??

Amit a Fidesz csinál az már egy teljesen új fogalmat érdemelne.

Mért nem láttok át kicsit azon amit művelnek, egész eddig mindenki szidta de adott 12.000ft gáz támogatást, meg 10.000ft Erzsébet utalványt és már zsebben is vagytok,közben lovaknak szolárium meg atlétika stadion épül stb... +még amit előtte elvettek arról már elfeledkeztek?!!

Nyomják így a migráns úgy a migráns híreket, közben már több ezert betelepittek, (ja igen persze ők dolgoznak meg stb... Szart elveszik előlünk még azt a kevés munka lehetőség is)

A családok meg persze vállaljanak gyereket, de minek lassan teljes nyomorban élünk vagy külföldre menekülünk családok szakadnak szét, mert az itthoni fizetésből hitelt fizetni, megelőzés rohadtul nehéz, "lehet" persze de akkor hónapról hónapra élünk, és akkor még örülök ha tudok venni egy nyamvadt csokit vagy ruhát...


Én nem azt mondom, hogy a többi jobb de emberek teljesen kiloptak ezt az országot, most komolyan újra ezt a szemét mocskos bandát akarjátok, mert én nem.

Kicsit nézzétek már a hírek mögé a kedvenc tv vagy rádiótok is befolyásolja a döntést csak nem veszitek észre.

Bocsánat, de már nem bírom ezt az undorító uszítást, ami már itt megy


Sziasztok



2018. ápr. 7. 13:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%

Ezért kell a Jobbikra szavazni.

Az egyedüli hiteles pártra.

2018. ápr. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25%

"Bocsánat, de már nem bírom ezt az undorító uszítást, ami már itt megy"


Akkor miért uszítasz? Mindenki elmondta, leírta amit akart, pár óra és lehet menni szavazni, késő este már jönnek az első részeredmények.


Ha annyira elviselhetetlen, akkor leváltják a kormányt, nem? Ha nem, az a többség döntése, minek sírni? Hétfőn is felkel majd a nap.

2018. ápr. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
5%

#1

Ezt elmondhatod minden kérdésnél, ahogy teszed is, de az a szomorú(?) helyzet, hogy még csak megközelíteni sem tudják a fideszt, a két baloldali pártnak pedig több szavazója van összeségében a jelenlegi mérések és az előző választás alapján.

2018. ápr. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem annak szántam..
2018. ápr. 7. 13:37
 5/13 anonim ***** válasza:
7%
Ha nem bírod az undorító uszítást, akkor te miért csinálod?
2018. ápr. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Túl sokat agyalsz. Nem ez lesz az első választás, én már '94 - ben is szavaztam, nem az győzött akire szavaztam, bár nem is lepett meg nagyon, a MIÉP még nagyon kezdeti stádiumban volt.


Nem kell görcsölni, ez csak egy választás, az életed 99 % - ban a te kezedben van, elröppen 4 év és megint szavazunk. Akárki nyer, nagyon gyors változás nem lesz, lassú folyamatok ezek, annyira meg hiszem, hogy van annyira bölcs a nép, hogy nagyon nagy barmot nem bíz meg a szavazatával - vagy ha igen, akkor azt is meg lehet dönteni - nem a Rákosi rendszerben élünk, nincsenek itt megszállók.


Nem azt mondom, hogy nincs tétje, van, de kár beledögleni, akármi is lesz. Mindig lesz valahogy.


Úgyhogy ne izgulj, itt a tavasz, lesz nyár is, élvezd az életet, csajozz (fiúzz). Take it easy.

2018. ápr. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Nyomják így a migráns úgy a migráns híreket, közben már több ezert betelepittek, (ja igen persze ők dolgoznak meg stb... Szart elveszik előlünk még azt a kevés munka lehetőség is)

A családok meg persze vállaljanak gyereket, de minek lassan teljes nyomorban élünk vagy külföldre menekülünk " Nem tudom milyen migransokra gondolsz, csak par szaz valodi menekült tartozkodik az orszagban.Amugy nem tudom, te az orszag melyik reszen laksz, en a Del-Dunatuli regioban, ami allittolag az EU egyik legszegenyebb regioja, itt az a helyzet, hogy akisvarosokbol kb 10--20 km kene az embereknek naponta utazni tele vannak a gyarak betöltetlen munkakkal, ahol meg sima gyari kisegitö munkas bere is elgalbb 150 ezerr, ami beosztastol es iskolai vegzettsegröl meg több is lehet. Akarmelyik nap munkaa lehetz allni, egy jo szakacs is kb 200 ezert kap. bar az nem derült ki, hogy az orszag melyik reszen laksz,mit dolgozol, hany gyereked van sb de azt tudom neked javasolni, hogy kepezd atmagd valami hianyszakmara kömüves,asztaalos, burkolo,szakacs, stb... Azert akkor nem hallnatok ehen. Mellesleg nehogy azt hidd, hogy Nyugat-Europaan a nagyvarosokban ahol jobban vannak munkalehetösegek ott aztan alommunkakkal varnak, egy atlagos takritöi vagy gyari munkaert keresel kb 1200 eurot, ott sincs hawaii ennyiböl

2018. ápr. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
5%
Hajrá Fidesz, a jövő pártja. Holnap elsöprő sikerünk lesz.
2018. ápr. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Na pont erről beszéltem kedves utolsó nyisd ki a szemed.


1.mester ember szakma hiány mert kint dolgoznak, aki maradt kokany vagy megfizethetlen


2.szakacs, ok 200e 30 napból mennyit dolgozik és persze mennyi órát??! Nyilván megeri....


3.ok aláírás kint se jobb de azért, pont amit írtál egy takarító keres 1200 eurót.

Egy takarító itthon 50_70 forintot....

Ja és azért ne felejtsük el, ha szálloda ingyen szállás és ingyen étkezés van.


Nyugaton lakom, szerencsére viszonylag mi jól élünk, de rengeteg ismerős ahogy írtam hónapról hónapra él.

2018. ápr. 7. 17:13
 10/13 anonim ***** válasza:
"Egy takarító itthon 50_70 forintot.... " Te kerdezö te most a Gyurcsany idöszakrol beszelsz? Mar a minimalbert is joval magasabb mint 70 ezer forintn... Egyebkent egy takairto itt felenk a Del-Dunatuli regiaan, ami elvileg az Eu egyik elgszegyebb regioja 8 oraban kb netto 120-at keres, akkor gondolom nalatok nyugat-Magyarorszgaon, ami az egyik legfejletebb regio, legalabb ennyit, ha nem többett... Alairom, nem nagy penz, de arra azert eleg, hogy ne halljon aze mber ehen... Ha van gyerek, akkor a csaladi adokedvezmenyek miatt meg növekszik ez az összegg... Igen a vendeglaoiparban meg mindenhol, ahol jol lehet keresni lehuzzak rolad a bört.... De ez nyugaton is igy van, nehogy azt hidd, hogy kint nincs ugyanez a vendeglatiparban meg a többi munkaörben... Olyan emberek akik honaprol honapra elnek mindig lesznek... Igen, sajnos szegenyek, voltak sajnos vannak meg sajnos lesznek is mindig, nemcsak Magyarroszagon, hanem mashol is Nemetorszagban, Svajcban, es az Usa-ban is
2018. ápr. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!