Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Eddig nem nagyon jártam...

Eddig nem nagyon jártam szavazni, de most mindenhol azt hallom el kell menni?

Figyelt kérdés

Eddig nem szavaztam, de most elmegyek mert mindenhol azt hallom hogy élni kell a demokrácia adta joggal. Viszont nekem a Fidesz a legszímpátikusabb, az ország gazdaságilag rendben van, alacsony munkanélküliség, rekord alacsony államháztartási hiány, családokat segítő intézkedések, stb.

Viszont a Fidesz úgyis nyerni fog, a 2/3 pedig túlzás lenne. Ha rájuk szavazok azzal a 2/3-ot erősítem? Viszont más nincs akikre szavaznék.



2018. ápr. 5. 11:31
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
61%

NE SZAVAZZ A FIDESZRE!! Azért mondják hogy mindenkinek el kell menni szavazni hogy a Fidesz veszítsen, le legyenek váltva.

A JOBBIKRA SZAVAZZ!

2018. ápr. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
23%
Ne szavazz a Jobbikra, mert árulásra készül, össze fog állni a balliberálisokkal.
2018. ápr. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne mi döntsük el, hogy el akarj-e menni szavazni. Saját döntésed, hogy akarsz-e menni, vagy sem.
2018. ápr. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
1#, azért mondják hogy mindenki éljen a demokrácia adta jogával, ha valakinek a Fidesz intézkedései tetszenek akkor miért ne szavazna rájuk? Mert te azt mondod? Vicces vagy. El kell menni szavazni és mindenki eldönti kire adja a voksát.
2018. ápr. 5. 11:42
 5/26 A kérdező kommentje:
A kérdés az hogy a Fidesz nyerni fog, ami addig rendben is van amíg nincs meg a 2/3uk. Mennyire sanszos a 2/3? Most olvastam hogy a Median szerint az is meglesz! Más közvélemény kutatások szerint meg csak sima többség.
2018. ápr. 5. 11:44
 6/26 anonim ***** válasza:
79%
Ha a fideszre adnád le a szavazatod, de egyértelműen őket sem támogatnád, annak nincs értelme.
2018. ápr. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
36%

Már miért ne adhatná le a kérdező arra a szavazatát akikre akarja? Ha neki a Fidesz intézkedései jók, meg nem lát ellenzéki alternatívát akkor miért szavazna a jobbikra?

Én pl eddig mindíg a jobbikra szavaztam, de most én is a Fideszre fogok.

2018. ápr. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
6#, a Fideszt támogatom, de a 2/3ot nem. Az már túlhatalom, szerintem kell egy erősebb ellenzéki kontroll is. Amennyiben mondjuk ez az ellenzék konstruktív az olyan intézkedésekben amik előre viszik az országot és nem üres aggyal nyomják a piros gombot minden Fideszes javaslatnál. De ugyanez igaznak kellene legyen kormánypárti oldalon is, ha olyan ellenzéki javaslat van akkor érdemes megtárgyalni és nem lesöpörni, csak mert ellenzéki.
2018. ápr. 5. 11:57
 9/26 anonim ***** válasza:
30%
Bár az ellenzék nagyon dolgozott a Fidesz 2/3ért az utóbbi időben, a 2/3 nem lesz meg, csak a sima többség. Úgyhogy nyugodtan szavazhatsz.
2018. ápr. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
97%

Első kettővel ellentétben, szerintem szavazz arra, akire akarsz.


Viszont! Óvatosan válassz pártot, mert egy újabb kétharmad sok kárt okozhat az országnak. A demokratikus országok hosszú távon csak úgy lehetnek sikeresk, ha működnek fékek a rendszerben, melyeket az elmúlt években sorra igyekeztek kiiktatni.


Egyébként bár a munkanélküliség valóban alacsony, az államadósság hatalmas, soha nem látott magasságokban van.


Tehát jól fontold meg, hogy szeretnéd-e erősíteni a kétharmad esélyét vagy sem. Sajnos a legutóbbi medián felmérés szerint meg van rá az esély.

2018. ápr. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!