Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire számít politizálásnak...

Mennyire számít politizálásnak ha a környezetemet arra buzdítom, hogy menjen el szavazni, de nem mondom konkrétan, hogy szerintem kire kellene?

Figyelt kérdés
A csoporttarsaim közül többen nem mennek el, amit butasagnak tartok, mert ennyi idősen az embernek valamilyen véleménye kialakul és ebben az országban fog élni meg 4 évig. Politizálni nem szeretnek, sem tolakodó lenni.
2018. ápr. 4. 23:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8%
Mondjad azért, hogy a jobbikra, mert a 7köznapi embernek csak orbánt mutogatják...
2018. ápr. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Antid Oto ***** válasza:
65%
Semennyire. Ez szimplán egészséges hozzáállás
2018. ápr. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Jól teszed, az lenne a normális ha kötelezővé tennék. Nem tudom miért hiszik azt az emberek, hogy a jogok nem járnak kötelességekkel.
2018. ápr. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Buzdisd öket hogy menjenek el szavazni, mert ha nem veszik ki a részüket a politikábol akkor semmi joguk nem lesz szidni a politikát amikor bezáratják az egyetemüket.
2018. ápr. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
Ez szerintem, semennyire.
2018. ápr. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Semennyire, de ne csodálkozz ha egy idő után " nem kedvelnek " majd a csoporttársaid... Tartsd tiszteletben a véleményüket, és ne szekáld őket olyasmivel amit nem akarnak. Egyszer elmondod okés, de ha erősködsz, szerintem azt hosszu távon senki sem veszi szivesen.
2018. ápr. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
26%

"Jól teszed, az lenne a normális ha kötelezővé tennék."


És ezt mégis hogy képzelted kivitelezni? kezdjük ott, hogy a szavazás anonim olyan értelemben, hogy csak annyit tudnak hogy ott voltál, aztán szevasz. Mi garantálja, hogy érvényes szavazatot ad le valaki? Semmi...

2018. ápr. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan, bevarrni nem fognak érte. Nekem tolhatnád a szöveget, akkor sem mennék el szavazni.
2018. ápr. 5. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#7 elég sok országban működik ez,nyugodtan nézz utána. Számomra egyébként az a fontos, hogy mindenki menjen el, tegyen meg ennyit és ne húzza ki magát ez alól. Tőlem szavazhat érvénytelenül. Akkor is legalább vette a fáradtságot és élt a demokratikus jogával. Az már egy más kérdés, hogy jó lenne ha nem a rosszak közül kellene a legkisebb rosszat választani.
2018. ápr. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Akkor mondd már meg, hogy mi a különbség aközött, hogy nem ment el szavazni vagy épp érvénytelen szavazatot adott le?


Az eredmények tekintetében semmi, szóval innentől kezdve meg teljesen értelmetlen kötelezővé tenni.

2018. ápr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!