Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet az, hogy a magyarok...

Hogy lehet az, hogy a magyarokat ennyire meg tudja vezetni a Fidesz?

Figyelt kérdés

Mélységesen csalódtam a népemben. Egyszerűen semmi kritikai érzék nincs bennük, csak tele kell nyomni a képüket propagandával és vakon teljesítik a parancsot.

Komolyan, mintha több millió óvodás lakná az országot, akiket azzal ijesztget a bátyjuk, hogy szörny lakik az ágyuk alatt és ha lelépnek az ágyról, akkor elkapja a lábukat és behúzza őket az ágy alá. Azok meg csutkára benyelik, ahogy kell.


[link]


Elég ezeket végignézni. Nem is tudok erre mit mondani. Az a moslék helyesírás, amivel ezek operálnak, külön díjat érdemelne. Igénytelenség a köbön.

Most már belátom, Kertész Ákosnak igaza volt a magyarokkal kapcsolatban. :( Most már bánom, hogy annak idején megsértődtem rá én is, de nem hittem volna, hogy a magyarok tényleg ilyenek. :(



2018. ápr. 5. 00:09
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
48%

"Nekem valami olyasmi rémlik, hogy tagjai vagyunk az EU-nak és a Schengeni-övezetnek és más országokból az sétál be a határon, aki csak akar."


Hiányosan rémlik és az is rosszul.


Az EU országok között szabad a járás. Az EU külső határait meg meg KELL védeni. Pont azért, hogy a belső határokon szabad lehessen a járás.


Ez a baj. Ha beenged bármely tagország illegális migránsokat, akkor azok már szabadon kóvályoghatnak. Azért kell(ene) megvédeni a külső határokat, hogy csak azok lehessenek itt, akik valóban jogosan és kontrollált körülmények között érkeztek.


De nem így van, azért állsz a dugóban Passaunál és Salzburgnál és más határokon, mert szinte hazánk az egyetlen aki teljesíti KÖTELESSÉGEIT.

2018. ápr. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Ez az, lassan jobban őrzik a belső határokat, mint a külsőt, mert azt szinte sehogyan sem őrzik.

Nem gondolnám, hogy csalt a Fidesz, erről senki nem beszélt, esetleg trükköztek valamit a megengedett határokon belül.

Az lehetséges, hogy eleinte kevésbé törődtek a migrációval, mert senki nem gondolta, hogy idáig fajul a dolog, de jó érzékkel rácsaptak, akár maguktól, akár azért, mert rájöttek, hogy a nép miként vélekedik ebben a kérdésben.

Magam is szívesen veszem, ha nem betonozódik be egy kormány, mert láthatóan egyre jobban elpimaszodnak egyesek, ez eddig minden esetben érzékelhető volt, de most ez a migráció mindent felülír.

A jobbik igencsak elcseszte, amikor nem érezte meg, hogy ez nemzeti ügy és pártpolitikai kérdést csinált belőle. A többiek meg a választók többségének jelen esetben nem szimpatikus liberális gondolkodásukkal fogják lecsúszni a választást, legalább is a statisztika ezt állítja.


Sok szép gondolat van a nyílt társadalom eszméiben, de hazánk távol van attól a gazdagságtól, hogy ez nálunk ne szüljön visszásságokat.

2018. ápr. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!