Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet az, hogy a magyarok...

Hogy lehet az, hogy a magyarokat ennyire meg tudja vezetni a Fidesz?

Figyelt kérdés

Mélységesen csalódtam a népemben. Egyszerűen semmi kritikai érzék nincs bennük, csak tele kell nyomni a képüket propagandával és vakon teljesítik a parancsot.

Komolyan, mintha több millió óvodás lakná az országot, akiket azzal ijesztget a bátyjuk, hogy szörny lakik az ágyuk alatt és ha lelépnek az ágyról, akkor elkapja a lábukat és behúzza őket az ágy alá. Azok meg csutkára benyelik, ahogy kell.


[link]


Elég ezeket végignézni. Nem is tudok erre mit mondani. Az a moslék helyesírás, amivel ezek operálnak, külön díjat érdemelne. Igénytelenség a köbön.

Most már belátom, Kertész Ákosnak igaza volt a magyarokkal kapcsolatban. :( Most már bánom, hogy annak idején megsértődtem rá én is, de nem hittem volna, hogy a magyarok tényleg ilyenek. :(



2018. ápr. 5. 00:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos nagyon szomorú. És ilyenek vesznek körül nap mint nap. De már nem sokáig. Ha megválasztják megint a fideszt, ahogy lehetőségem lesz, elhúzok ebből az országból.
2018. ápr. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

#1

Szeretnék én is menni, mert ezt már én sem bírom elviselni.

Abban biztos lehetsz, hogy a Fidesz győz. A 2/3 nem biztos, hogy meglesz nekik, de nem is kell, mert eddig sem kellett. Meglesznek nélküle ezután is, ha azon múlik.

Mehetnénk együtt.

2018. ápr. 5. 00:14
 3/22 anonim ***** válasza:
91%
Nagy gondok vannak itt az biztos... Mennyi a birge!!!
2018. ápr. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%

Kössz a linket, jókat lehet olvasni! :D


Sajnos így is elszomorító, hogy ilyeneket képesek egyesek gondolni és le írni. Amint tudok, lépek az országból.

2018. ápr. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%
Ez van! Hungarikum....
2018. ápr. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
Az a helyzet, hogy a kritikus gondolkodáshoz (ilyen irányított média mellett) nagyon intelligensnek és tudatosnak kell lenni (már ha nem volt valaki eredetileg is ellenzéki és tájékozódott inkább a kormánymédián kívüli forrásokból). + Amúgy ez neme magyar, hanem emberi tulajdonság, az agy ingerekre reagál, aki hosszútávon célzott ingereknek/üzeneteknek van kitéve, annál elkerülhetetlen az agymosás.
2018. ápr. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
85%

Amit a fidesz jelenleg művel az nem újdonság, nem spanyolviasz.


Itt szépe beismeri orbán hogy miről is van szó és mit is művel


https://www.youtube.com/watch?v=X3M-IbUPF34&app=desktop


Anno senki nem gondolta hogy egy demokratikusan megválasztott vezető gázkamrába küldi őket és a fél világot lángba borítja, vagy be kell mutatni Hitlert?

2018. ápr. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 lencsefőzelék ***** válasza:
100%

Nagyon jó videó, 8-as! Ebből is látszik, hogy mindegy, melyik oldal van hatalmon, csak az emberek megosztásán és sanyargatásán munkálkodnak. Puzsérnak is igaza van abban, hogy "Aki Gyurcsányra szavaz, Orbánra szavaz", és fordítva.

https://www.youtube.com/watch?v=BB-XrNgWLsI

2018. ápr. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
64%
#1,2: Veletek tartok, majd szóljatok.
2018. ápr. 5. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
13%

Én speciel nemrég jöttem haza, menjetek Isten hírével, sok szerencsét, bár nem hinném, hogy titeket bevándorlóként fognak kezelni, de nem baj, ti szeretitek az arab, meg néger csavargókat, legyetek velük boldogok.

Nekem tök mindegy, ki kormányoz, csak ne lepjenek el minket a muszlimok.

2018. ápr. 5. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!