Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet az, hogy a magyarok...

Hogy lehet az, hogy a magyarokat ennyire meg tudja vezetni a Fidesz?

Figyelt kérdés

Mélységesen csalódtam a népemben. Egyszerűen semmi kritikai érzék nincs bennük, csak tele kell nyomni a képüket propagandával és vakon teljesítik a parancsot.

Komolyan, mintha több millió óvodás lakná az országot, akiket azzal ijesztget a bátyjuk, hogy szörny lakik az ágyuk alatt és ha lelépnek az ágyról, akkor elkapja a lábukat és behúzza őket az ágy alá. Azok meg csutkára benyelik, ahogy kell.


[link]


Elég ezeket végignézni. Nem is tudok erre mit mondani. Az a moslék helyesírás, amivel ezek operálnak, külön díjat érdemelne. Igénytelenség a köbön.

Most már belátom, Kertész Ákosnak igaza volt a magyarokkal kapcsolatban. :( Most már bánom, hogy annak idején megsértődtem rá én is, de nem hittem volna, hogy a magyarok tényleg ilyenek. :(



2018. ápr. 5. 00:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
78%

A fidesz az egy szekta, a szekta vezér meg orbán.

Namost tudjuk hogy működnek a szekták, a szektavezér olyan mértékben leoltja a szekta tagokat hogy még a tömeges öngyilkosságra is rátudja venni őket.

Azt nem értem hogy ezeknek a szerencsétleneknek miért nem nyílik ki a szemük, orbán csepegteti a szájukba a mantrát ezek meg isszák és ilyen önkívületi álapotban ismételgetik orbán hülyeségeit.

Így nehézlesz jólétet jogálamot és erős gazdaságot építeni ha csak az uszítás és félelemkeltés megy álandóan.

2018. ápr. 5. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
62%

Nekem egyik brancsban sincs senkim, nem érdekel, ki tömi meg a zsebét, a Fidesz sem érdekel, meg a többi sem.

Lexarom a propagandát, hazudozni könnyű, ezt teszi mindenki. Semmivel sem lesz jobb az átlagembernek, bármelyik párt nyer.

Viszont nem akarom, hogy újra müezzin kajabáljon az egri minaretben.

Miért másnak kell gondoskodni a négerek, meg az arabok borzalmas szaporulatáról?

Csináljanak annyi gyereket, amennyit el tudnak tartani.

11 voltam.

2018. ápr. 5. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Mindig az aktualis kormany vezeti meg a Magyarokat. Legalabbis allandoan ez a duma. Jol sejtem meg nagyon fiatal vagy? Azt hiszed ujat irtal? ;D
2018. ápr. 5. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
54%
Azért jöttem haza, mert nyugdíjas lettem.
2018. ápr. 5. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
3%

Szóval csalódtál a népedben, mert nem azt akarja, amit te?


Szerintem is sok a propaganda, a migránsozás, de ez mind nem érne semmit ha a nép nem érezné a javulást. És van javulás. A saját tapasztalat a legmeggyőzőbb.


Ha nem tetszik az ország, a nép, tégy úgy mint sok liberális szabadgondolkodó és irány a Szabad Világ!

2018. ápr. 5. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Mellesleg én hallottam már elég propagandát, meg gondolom mások is, miért gondolja bárki, hogy olyan könnyen megvezethető a nép?

A szocrendszerben volt egy vicc, hogy azért nincs a rádiónak keze, mert akkor nem csak hazudna, hanem lopna is. Ismerős? Jól vagyunk trenírozva, te csak ne aggódj!

Szerintem mindenki meg tudja ítélni, mi neki a szimpatikus.

Személy szerint nem kedvelem a migránsokat, ezért valószínűleg ellenük szavazok, ha elmegyek egyáltalán, mert a legutóbbi három választáson nem szavaztam.

Menjetek csak külföldre, ki tart vissza? Tényleg többet lehet ott keresni az átlagembernek, ha tud és akar dolgozni, aztán nem kell útlevél, bármikor hazajöhetsz, ha mégsem tetszik, amit ott tapasztalsz.

11. voltam megint.

2018. ápr. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Nem tűnt fel nektek, hogy a gaz migráncsok már most bejöhetnek akárhonnan az országba?

Nekem valami olyasmi rémlik, hogy tagjai vagyunk az EU-nak és a Schengeni-övezetnek és más országokból az sétál be a határon, aki csak akar.

2018. ápr. 5. 07:20
 18/22 anonim ***** válasza:
79%

Ez igaz, turistaként bejöhetnek, de nem nagyon törik magukat, tudják azt ők ne félj, hogy nem imádjuk őket.

Azért ha ide lennének telepítve a kvótával, akkor nekünk kellene gondoskodni róluk, akkor kénytelenek lennének maradni, mert mi fizetnénk a lakásukat, az ellátásukat, tőlünk kapnák a segélyt és ugyan kimehetnének nyugatra, ha akarnának, de akkor már ott nem adhatják be megint a kérvényt, hanem ugyanolyan turista lenne ott a migráns, akárcsak mi, az meg nem tetszik nekik.


Amúgy a kvótával az összes szélsőségest átpasszolnák nekünk, ha egy csepp eszük van a derék liberális nyugatiaknak, bajlódjunk mi velük, itt robbantsanak, ne náluk.

Van nekünk elég bajunk, púp a hátunkra a migráció.

2018. ápr. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
A sors keze közbeszólt, egy választ töröltek, 11 ből eggyel feljebb kerültem, de sebaj.
2018. ápr. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
A Fideszt csak a választási csalások tartják hatalomban.
2018. ápr. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!