Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki a Fideszre fog szavazni,...

Aki a Fideszre fog szavazni, az miért teszi?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 2. 21:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt miért nem kérdezi meg senki, hogy miután látható, hogy mekkora pusztítást okozott sok helyen a liberalizmus illetve a szocializmus(nem is kell messze menni), most miért gondolják, hogy a libsi pártok hirtelen jók lennének? Memória problémák?
2018. ápr. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
84%

Hogy miért is érdemes a Fideszre szavazni?

-Imádok 18 órát dolgozni, hogy a számlákat ki tudjam fizetni

-Nem mérgezem a testem hússal, mert csa az egészséges zsíros kenyérre futja.

-Nem tunyulok el, mert nem futja autóra, viszont a nagyapám 38 éves kerékpárjára ki tudok gazdálkodni 10 évente egy belsőt, ha már örököltem.

-A ház amit építettem, a leszármazottaim 650 évit fognak fizetni, így gondozva lesz az emlékem

-A gyerekeim akik napi 12 órát vannak iskolában, már tudnak olvasni is 8.-ra hála a megfontolt oktatási reformnak

-Nem kell egyetemen küzdeni a tudásért, mert ott a sokkal stabilabb szalagmunka a mai fiataloknak, ahol akár 80-100 ezret is meg tudnak keresni, amiből kiválóan meg tudják alapozni öngöndoskodással az öregkorukat, ami páratlan alternatíva a nyugdíj helyett.

-A kiváló közmunkaprojekt óriási dimenziót nyit meg a szenvedélybetegek számára is. Az érte kapott 56 ezer forint, visszaszorítja a mértéktelen zabálás, ivás, dohányzás, és az energiapazarlás(fűtés, világítás) kockázatát, amellett, hogy stabil életpályát biztosít az alanynak.

-Nem kell terhelni az agyamat olvasással, mert nagyon helyesen 10 ezer ft egy köny, a szinház vagy egy mozi pedig megfizethetetlen, viszont az aktuális migráns invázióról és az országot ért ENSZ és Brüsszel támadásokról ingyen értesülhetek a TV-Rádióból..

-Nem kényszerül szenvedni évtizedekig az ember olyan makacs betegségekkel mint a tüszős mandulagyulladás, mert a kórházakban szinte azonnal átsegítik a másvilágra.

-Épül az ország. Azért ne vitassuk el, hogy a fenti érdemek mellett, mely ország büszkélkedhet ennyi szép stadionnal?

-Az érzékszervek kifejlesztésében mint a hallás, tapintás, nagy segítség, a modern közvilágítás, ami igaz, hogy drága volt, de a mi érdekünket szolgálja, hisz nem elég mindent látni. Az ősember is tapogatózás útján tájékozódott a sötétben.

2018. ápr. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
36%
Ne az államtól várd a segítséget. Ha 150 ezer fortintot keresel nem kell kiszarni egy gyereket aztán sírni, hogy jaaahahahajjjj nincs pénzem. Ez egy kelet európai ország az összes kelet európai ország le van maradva a nyugathoz képest nyilván. De már kezd elegem lenni a sok rinyálásból. Lehet tudni előre mennyibe kerül egy gyerek mik az árak stb ossz szorozz és döntsd el, hogy megengedheted- e . Én nem akarok fizetni senki pulyájáért. Amíg mindezt leírtad már kereshettél volna egy jobb állást.
2018. ápr. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
75%

Na,mert amúgy 150 ezerből meg lehet egyedül élni:)


Aki gyereket vállal az meg jobb,ha megtanul fotoszintetizálni,bár lehet majd még arra is adót vetnek ki,mint a napelemre.

2018. ápr. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Libers Pertz ***** válasza:
34%
#12 ez a probléma, hogy felnőtt emberek ilyen primitívek. Rinyálnak a gyakorikérdéseken, hogy milyen rossz nekik, mint te is. Mindent az államtól várnátok, felnőtt ember létetekre. Aki valamilyen érdekes módon megél és nem panaszkodik, hanem munkát vállal az egyből tolvaj, mutyis, orbanista, államtól kap érte pénzt? Azonnal habzó szájjal neki ugrotok azoknak akik nem sírnak meg nem mocskolódnak, hogy a kormány miatt ilyen rossz... NEM, rossz maximum azért lehet neked, mert tojtál tanulni vagy később büdös a munka. Én dolgozom, nem is rinyálok, mert nem az államtól várom az 'alapjövedelmet'. Kiborító, hogy felnőtt embereknek egyáltalán ilyesmi eszébe jut, hogy munka nélkül pénzt kapjon.
2018. ápr. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én még adót nem fizettem, tb meg 4 ezer havonta. Nem érdekel, hogy orbánt vagy kit ölitek, van 12 házam megélek adok-veszek-ből, és leszarom a szavazást is....A csavargók játéka ez a szavazás.
2018. ápr. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!