Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy viszonyuljak a szüleimhez...

Hogy viszonyuljak a szüleimhez, amiért a fideszre fognak szavazni?

Figyelt kérdés
Anyámról tudtam hogy nem egy tanult, intelligens ember, de a propaganda apámra is hatott sajnos. Nem mondok én nekik semmit, de nem jó látni hogy idáig jutottak.
2018. ápr. 1. 19:47
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
12%
Add be őket idősek otthonába.
2018. ápr. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
33%
Ha képes vagy emiatt konfliktusba keveredni a szüleiddel, akkor érdemes lenne elgondolkodni, hogy magadhoz hogyan viszonyulj.
2018. ápr. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Semmi konfliktust nem fogok csinálni, csak legbelül vagyok szomorú.
2018. ápr. 1. 19:52
 4/36 anonim ***** válasza:
75%
Figyelj Kérdező! Mindenkinek megvan a maga meggyőződése. Mindenkinek megvannak a saját gondolatai. Mindenkinek vannak olyan nézetei, akár politikai, akár szokásbeli, amik különböznek a tiédtől. A szüleidnek is, neked is... Tisztelni kell a másik meggyőződését. Mégha nem is egyezik a tiéddel. Az én szüleim szavazhatnának az MSZP-re is, engem az sem érdekelne, mert tiszteletben tartom. És nem hülyézek le senkit emiatt. Persze megvan a véleményem, de megtartom magamnak. De ez csak az én gondolatom.
2018. ápr. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
42%

Valaki meg a nőjével szakított valami ilyesmiért..... és képzeld, az ő tanulatlan génjeiket örökölted.

De ettől függetlenül szívesen pofán vágnálak azért, ahogy édesanyádról gondolkodsz...

Majd a temetésén gondold át, érdemes volt-e egy választás kedvéért.... idióta

2018. ápr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
79%
Egy olyan megértő sajnálattal/szánakozással szerintem.
2018. ápr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
#5 Miről beszélsz? Attól hogy odaadó és jóindulatú valaki, még nem biztos hogy intelligens is. Ezek tények, hazudnám ha bólogatnék neki hogy igen, persze anya, igazad van. Inkább nem mondok neki semmit, ezen veszekedni soha nem fogok vele.
2018. ápr. 1. 20:03
 8/36 anonim ***** válasza:
45%

Próbáld meg őket ész érvekkek meggyőzni, tudom hogy nehéz.

Pl.:

-mond hogy a "kerítés" ötletét a jobbiktól nyúlták le.

-mutasd meg nekik pl ezt.

[link]


Off; hány évesek a szüleid?

2018. ápr. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
#8 50 eleje. Annyira én sem vagyok benn a politikában, csak az utóbbi 1 év verte már ki a biztosítékot, azelőtt nem is foglalkoztam vele.
2018. ápr. 1. 20:10
 10/36 anonim ***** válasza:
73%
Valószínűleg ők meg téged néznek hülyének, de ettől még a gyerekük maradsz.
2018. ápr. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!