Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy viszonyuljak a szüleimhez...

Hogy viszonyuljak a szüleimhez, amiért a fideszre fognak szavazni?

Figyelt kérdés
Anyámról tudtam hogy nem egy tanult, intelligens ember, de a propaganda apámra is hatott sajnos. Nem mondok én nekik semmit, de nem jó látni hogy idáig jutottak.
2018. ápr. 1. 19:47
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
43%

"Annyira én sem vagyok benn a politikában, csak az utóbbi 1 év verte már ki a biztosítékot, azelőtt nem is foglalkoztam vele."


"Az még nem fordult meg a fejedben, hogy ők látják jól és te vagy a sügér?"


"Egy másodpercre sem."



Tehát te mondjuk egy éve érdeklődsz a politika iránt, ők viszont évtizedek óta figyelik, hogy mi megy. Ez a különbség.

Egyébként meg már megvan, hogy hogyan viszonyulsz: nem akarsz emiatt veszekedni velük, nem akarod meggyőzni őket, ilyesmik. Akkor mi a kérdés? Az, hogy hogyan érezd magad emiatt? Azt nem tudod akaratlagosan irányítani. Inkább figyelj oda a politikára huzamosabb ideig, évekig, és közben legyél nyitott: egyfolytában legyen ott benned, hogy lehet, hogy igenis nekik van/volt igazuk.

2018. ápr. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Egy valamiben van igazuk, de ahogy ezt előadják és a propagandát művelik, az minden normális embert felháborít. Az ellenzék sem akarja lebontani a kerítést, cserébe a korrupció ellen mennének, amit aki tagad, annak elmegyógyintézetben, ha benne van a nerben akkor meg börtönben a helye. Ez nem demokrácia és szabad piac, hanem diktatúra, ahol a ellehetetlenítik a becsületes embereket.
2018. ápr. 4. 16:54
 23/36 anonim ***** válasza:
46%

Mennének a korrupció ellen.

Az jó.

2018. ápr. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
90%

"Az ellenzék ... a korrupció ellen mennének, amit aki tagad, annak elmegyógyintézetben, ha benne van a nerben akkor meg börtönben a helye."


Neked meg valami jósdában, ha tudod előre, hogy mit fognak csinálni. A szöveg csak szöveg, abból mi következik? És mire alapozva döntöd el, hogy kinek higgy?

2018. ápr. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
Megadom a szavazatommal másoknak az esélyt, hogy bizonyítsanak.
2018. ápr. 4. 18:33
 26/36 anonim ***** válasza:
64%
Add meg, a te döntésed. A szüleid pedig arra szavaznak, akit ők látnak jónak - némileg nagyobb élettapasztalattal, mint amivel te rendelkezel.
2018. ápr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Ezen az elven az idős, nyugdíjas embereknek kellene vezetni az országot. Sajnos ez így is van jelenleg, mert őket lehet félelemkeltéssel rettegésben tartva szavazásra mozgósítani.
2018. ápr. 4. 19:55
 28/36 anonim ***** válasza:
89%

Gondolod, hogy ha eddig nem érdekelt a politika, most hirelen egy év alatt kiképezted magad történelemből és gazdaságpoltikából, esetleg visszamenőleg minden egyes intézkedésnek, pártnak utánanéztél? A kommunizmustól kezdve, rendszerváltáson át? Mert onnan nyúlik ide a dolog. Biztos vagy benne, hogy százszázalékig értesz mindent?

És biztos vagy benne, hogy mindenki hülye csak te vagy helikopter?

2018. ápr. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Meggyőztetek, éljen a Fidesz, Orbán Viktor Magyarország megmentője, nem kérdés hova rakom az x-et vasárnap!
2018. ápr. 5. 13:40
 30/36 anonim ***** válasza:
93%
Tehát nincsenek érveid...
2018. ápr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!