Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki a Fideszre fog szavazni,...

Aki a Fideszre fog szavazni, az miért teszi?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 2. 21:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
41%
Mert úgy éri, hogy még mindig az a legkisebb rossz. Én is így vagyok vele. hiába mondják, meggyőződésem, hogy még így is a fidesszel járunk a legjobban. Az ellenzék tehetetlen, és nem ért semmihez. A fidesz alatt rengeteg építkezés történt, úgy érzem kicsit beindult a gazdaság.
2018. ápr. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
49%

256742-dik ilyen kérdés.


Indulhat a fel-le pontozósdi.


-Akik a kérdésre válaszólnak, vagyis fidesz szavazóként leírják, hogy miért szavaznak a pártra: lepontozott 20%-os választ fognak kapni.


-Akik nem fideszesként leírják, hogy szerintük a fideszesek miért szavaznak a fideszre és megjegyzik, hogy a fidesz szavazók amúgy is mekkora gyökerek 80%-fölé felpontozott választ fognak kapni(miközben a kérdező nem is őket kérdezte)...


3.2.1....és indulhat! ;-)

2018. ápr. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Mert neki hasznos a Fidesz, vagy elhisz mindent, amit a Fidesz mond>
2018. ápr. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%

"A fidesz alatt rengeteg építkezés történt, úgy érzem kicsit beindult a gazdaság."


Stadionépítkezésre gondolsz?:d

EU-s pénzből,hurrá:D

2018. ápr. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
37%
Én pont nem leszek itthon és annyira nem érdekel már a dolog, hogy ezért akármilyen tervváltoztatást is csináljak de én is rájuk szavaznék ha szavaznék. Nem azért mert meg vagyok velük elégedve, hanem azért mert a többi jelölt még egy fokkal rosszabb. Ezek nem csinálnak semmit amivel egyetértek, lopnak, hazudnak, de legalább a migránsokat nem engedik be. (ezen lehet röhögni, ha index vagy 444 olvasó vagy, de ez igenis egy nagy probléma már most is nyugaton és csak nagyobb lesz a jövőben). Lopni csalni hazudni a többi is hazudna és még nagy valószínűséggel az EUnak is benyalnának mellette. Ennyi igazából. Engem is idegesít, hogy nem sikerült az elmúlt négy évben egy normális embert előkeríteni, de nem fogok egy kis komcsi pártra szavazni mert attól, hogy ezzel a kormánnyal nem teljesen értek egyet még mindig a jobb oldalon vagy ideológiailag és ha egy valami még ennél is rosszabb lenne az a szocializmus.
2018. ápr. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
33%
Nekem így a jobb, szeretnénk a csokkal is élni hamarosan.
2018. ápr. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%

Néhány napja ugyanezt a kérdés feltettem és ezeket a válaszokat kaptam:

-Adókedvezmény

-Mert csak

-Mert nincs jobb

-Mert Soros

-Mert a migránsoktól ők védenek meg

-Mert a szüleim is fideszesek

-Mert az origo azt írta, hogy Vona meleg

-Mert azt is megírták, hogy Vona iszlám is

-Mert úgy sem lesz soha semmi jobb ebben az országban


Az én személyes véleményem az,hogy meg is érdemeljük a sorsunkat, amiért ennyi ostoba van ebben az országban.

Az egyik fele nem megy el szavazni, mert úgysemleszjobb.

A másik fele meg minden hazugságot benyal.

2018. ápr. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
54%
A vóna össze vissza hazudozik. Én jobboldali vagyok, nem azzal van a probléma. De pár éve még szélső jobboldali párt volt most már a melegek szavazatát akarja meg mittudomén..melegekkel sincs problémám, de aki egyszer hazudik az többször is fog. Ez nem úgy megy, hogy tegnap még náci voltam ma meg már imádom a zsidókat, cigányokat és melegeket. A többi kis komcsi pártól meg ne is beszéljünk. Ha a Morvai lenne a jelölt szavaznék rájuk, de a Vóna buta mint a segg.
2018. ápr. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
96%

#8


Morvai mint számomra utólag kiderült, olyan gyorsan váltja a pártokat, mint más az alsóneműjét, ahol egy kis hasznot nyújtanak neki, ő oda megy.


Kedves kérdező,

sokan naivak, sokan félnek, a fidesz már annyira káoszt csinál a magyar politikából, hogy sokan már meg sem akarják fejteni, inkább elhiszik amit mondanak neki a TV-ben. Olyannal is beszéltem aki a kereszténység megmentőjének tarják, a nagy keresztény Európa utolsó bástyájaként emlegették, a templomokban is ez a szenny folyik. Sokan hasznot húztak a jelenlegi kormányból, a gazdagok tovább gazdagodtak (egykulcsos adórendszer stb..), közférákban dolgozók pedig az állásuk miatt teszik oda a voksukat.

2018. ápr. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Mert hasznos neki a Fidesz ÉS elhiszi, amit mond neki. Nagyon sokan úgy gondolják ők józanok, a másik oldalon pedig csak haszonleső és hiszékeny emberek vannak. Pedig az igazság az, hogy mindenki a kettő egyszerre. Először az ember megtapasztalja, hogy egy kormány alatt szubjektív jól él vagy rosszul, aztán arra az oldalra áll, aki megérti az ő álláspontját. Utána már ennek az oldalnak az érveivel magyarázza a saját nézetét, mintha azok lennének a döntésének okai.

Aztán olyan is van, hogy valaki nem tud saját véleményt kialakítani, mert a családja el van tolódva az egyik politikai irányba, és az a pártszimpátia túlerőben van és/vagy csak az egyik oldal médiájából tud tájékozódni. Ismerek is konkrétan olyan valakit, akit amúgy nem érdekel a politika, de a férje mindig az egyik tv híradóját nézi, ezért aztán ha kérdezik, ő is azon az oldalon áll.

2018. ápr. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!