Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek ki nyeri a valaszt...

Szerintetek ki nyeri a valasztasokat?

Figyelt kérdés

Kinek szurkoltok?

En jobbik!! Es kormanyvaltast szeretnek,de talan kiegyeznek azzal is ha nem 2/3 lenne a fidesz tobbsege.


21/L joghallgato


2018. márc. 26. 19:46
1 2 3 4 5 6
 41/55 A kérdező kommentje:
Akkor miert reagalsz? 😉🙃
2018. ápr. 5. 14:24
 42/55 anonim ***** válasza:
41%

Amúgy tényleg 21 éves joghallgató lány vagy? No offens de így még értelmiségi lányt nem láttam fogalmazni :D

igazából lányt se :D

Én amúgy egyetértek veled kérdező, csak ez már nem vita hanem inkább személyeskedés.

2018. ápr. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 A kérdező kommentje:

Hat most az hogy kicsit durvabban fogalmazom meg a velemenyem szerintem nem bun. Felesleges korbefogalmazni 100x a mondanivalom. A lenyege ugy is ez. Nyilvan egy buntetojog vizsgan nem igy fogalmazok pl :D De ez csak egy anonim oldal.

Egyebkent szemelyeskedes...Szerintem az hogy leirom mit gondolok arrol ahogy mas gondolkodik es latja a vilagot az nem szemelyeskedes. A sajat velemenyem kinyilvanitasa. Ha elkezdenek anyazni vagy karomkodni na AZ lenne a szemelyeskedes.

Borzalmasak azok akik a fideszre szavaznak szerintem es az en szememben megvetendo. Bar szanom is okez az eszuk miatt igazabol.

Bar igazabol ennel jobban mar szetlopni nem lehet az orszagot szoval...

2018. ápr. 5. 14:47
 44/55 A kérdező kommentje:
*oket
2018. ápr. 5. 14:47
 45/55 anonim ***** válasza:
27%

Tényleg igaz az, hogy diplomához nem adnak intelligenciát.


Nem vall intelligens emberre aki szellemi fogyatékosozza azokat akiknek a véleménye eltér az övétől.

2018. ápr. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
40%

Ugyan nem egy személyre de általánosságban egy csoportot hívtál:

Véglénynek

(átfogalmazva) eszetlennek

Gondolkodásra képtelennek

Idiótának

Hülyének

Szellemi fogyatékosnak

És útólag

Agymosottnak

Birkának

Szerintem ez kinda személyeskedés :D

Mivel nem csak a politikai nézetüket hanem a mentális teljesítményüket kritizáltad ezért ez szerintem személyeskedés.

2018. ápr. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 Skaiiripa válasza:
19%
Nem vagyok fideszes, de ugyanazt akartam írni mint a #45 :)
2018. ápr. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 A kérdező kommentje:

Hat azert a politikai nezet elegge osszefonodik a szellemi kepessegekkel.

Ha valakit azzal meglehet vezetni es konkretan iranyitani lehet hogy ejjel nappal hazudnak a tvben es o ezt gondolkodas nelkul elhiszi az igen is csokkent ertelmi kepessegu ember. Ha valaki ‘mint ahogy irtam’ alkatilag keptelen gondolkodni arra nem lehet ezeken a jelzokon kivul mast mondani. Az hogy a fideszes agymosott birkak fogjak konkretan a jovonket (legalabbis az elkovetkezendo 4 evet meghatarozni) enyen felhaborito. Hogy lehet embereknek ennyi eszuk es hogy lehetnek ilyen vakok es naivak es ostobak hogy nem latnak ki a fejukbol. Igen is igy hivom oket. Az hogy minositem oket (barmilyen jelzovel) nem szemelyeskedes hanem a sajat velemenyem. Ha ezt gondolom akkor ezt gondolom. Ha majd elkuldom melegebb eghajlatra vagy felemlegetem az anyjat vagy akarmilyen csaladtagjat,vagy a maganeletet na AKKOR lehet mondani hogy szemelyeskedek. Addig hivjuk inkabb ugy hogy velemeny nyilvanitas jo? 🙂

2018. ápr. 5. 16:41
 49/55 A kérdező kommentje:
*velemenynyilvanitas
2018. ápr. 5. 16:42
 50/55 anonim ***** válasza:
27%
Ha valakit azzal meg lehet vezetni hogy a. Jobbik mindenkit megfizet nagyon nagyon és építenek egy csomó kórházat a semmiből, az se a. legertelmesebb ;)
2018. ápr. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!