Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek ki nyeri a valaszt...

Szerintetek ki nyeri a valasztasokat?

Figyelt kérdés

Kinek szurkoltok?

En jobbik!! Es kormanyvaltast szeretnek,de talan kiegyeznek azzal is ha nem 2/3 lenne a fidesz tobbsege.


21/L joghallgato


2018. márc. 26. 19:46
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
3%
Teljesen egyertelmü, hogy mindegyik ellenzeki part körbetapsolna a migriket, azert nem irtak bele a programjukba, hogy a megmaradt csekely valasztoik, nehogy elvandoroljanak-
2018. márc. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 A kérdező kommentje:
Uhh de hulye vagy utolso ☹️
2018. márc. 26. 22:25
 23/55 anonim ***** válasza:
21-es. És ezt miből gondolod hogy ezt tennék? (Komolyan kérdezem, még ezt a csekély időt ki szeretném használni, nehogy rossz döntést hozzak.) De sima tételmondatoknak nem nagyon látom értelmét bizonyítás nélkül. Link esetleg vagy valami logikai kifejtés ami alapján ezt gondolod? Légyszíves.
2018. márc. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem a Jobbik. 😊Rájuk is szavazok.

HAJRÁ JOBBIK!!

2018. márc. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
4%
Te magadrol beszelsz?
2018. márc. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem megint Fidesz győzelem lesz. Szavazni szerintem a Jobbik képviselőjére fogok, pártok közül az MKKP-re.
2018. márc. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
11%
Joghallgato, de annyira nem képes, hogy rákeressen az idén kiírt minimum napi 3 kérdésre, amit a szerinted ki nyer stb kategoriában pakoltak, illetve fognak még kipakolni.
2018. márc. 27. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
39%

Az a baj most nincs jo part,akire lehetne szavazni.

Fideszre szavazunk epiteni fognak korhazak helyett stadionokat,mert Orban Viktor oregszik es kezd megbolondulni. Csak a stadion meg a football ,tok mindegy hogy egy lelek nem fog ott ulni,de Orbant az megnyigtatja hogyha van epitve, sz egeszsegugyet nem erdekli mert ok maganorvosokhoz jarnak.

Meg is mondtak hogy az egezzsegugyet nem fogjak tamogatni.

A jobbik igergetnek mindent aztan kitudja mi az igaz? Nagyon beakarnak kerulni a paralmentbe vezetonek, minieszterelnoknek ,ertelemszeruen kell nekik a penz.

Szel bernadett meg beakarja engedni a migransokat.

A mszprol ,dkrol ne beszeljunk,nezzetek meg amikor Gyurcsany reszegen beszel,azt mondja le kell valtani a dkt, jha nem a dkt hanem a fideszt. Aztan melyik a legnagyobb ketjegyu primszam azt mondta a 11'.majd valaki kozbeszolt hogy az a legkisebb.

Bolond ember.

2018. márc. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
0%
Remélem a Fidesz! Én biztos hogy rájuk szavazok!
2018. ápr. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
0%

Én most nem tudom megtippelni, a Fideszre szavazok, de tartok a Jobbikos szavazóktól.

Pedig ez a Jobbik már nem az amelyik régen volt, teljesen mást képviseltek anno. Épp csak a nevük maradt ugyanaz csak sokan ezt nem ismerik fel (vagy el ) .

2018. ápr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!