Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek ki nyeri a valaszt...

Szerintetek ki nyeri a valasztasokat?

Figyelt kérdés

Kinek szurkoltok?

En jobbik!! Es kormanyvaltast szeretnek,de talan kiegyeznek azzal is ha nem 2/3 lenne a fidesz tobbsege.


21/L joghallgato


2018. márc. 26. 19:46
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
24%
Kormányváltást szeretnék, de nem lesz.
2018. márc. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
38%
Tok bírom az ilyen "utalom a nyugdíjasokat meg utalom ezt meg azt meg amazt" szavazókat, akiket nem a józan ész, hanem a Jobbikot oly rég jellemző utálat és ellenségeskedes befolyásol...
2018. márc. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
34%
Én is a Jobbikra szavazok, de szinte biztos, hogy a Fidesz nyer...
2018. márc. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 A kérdező kommentje:

Utolso. Nem vagy kepben nagyon ugy latom!

Epp hogy a fidesz uszitja a magyart magyarral.

Lattatok azt a facebook bejegyzest ahol egy kedves fidelitasos vegzos joghallgato lany toborzott gyuloletkelto kommenteket,es meg peldat is hozott melle,hogy milyet kene irni?

Ha nem akkor itt a bejegyzes!!


[link]

2018. márc. 26. 20:25
 15/55 A kérdező kommentje:

Bocsi,12-esnek irtam.

Egyebkent ha ennyi jobbikos van,es szavazo akkor eshet meg pofara a fidesz szerintem.

Legalabb egyeniben szavazzatok a legeselyesebb indulora,ott kellene az eszunket hasznalni,hogy legalabb a fidesz 2/3-a ne legyen meg...!

2018. márc. 26. 20:26
 16/55 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, ezt az oldalt javarészt fiatalok használják és a fiatalok többsége jobbikos vagy semleges, viszont a szavazatok többségét nem mi tesszük ki... Sajnos.
2018. márc. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
32%

"A fidesz fog nyerni mert a sok hülye nyugger megy es rajuk szavaz."

Nem szeretem ha általánosítanak és degradálnak"

74 múltam és nem vesz meg senki a választások előtt ezzel a szöveggel (soros meg migráns meg rezsicsökkentés.

Tudod Te, hogy a világpiaci gázár ma sokkal olcsóbb, mint mint a rezsicsökentett?.

A megtakarítást az 5 évvel ezelőtti árból kalkulálják, ami régen a múlté. És ezt írják minden számlára vörös keretben. És sorolhatnám.

Viszont sok fiatalt látok, aki lájkolja a narancsot.

2018. márc. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
62%

Oregek azok masik korszakban voltak fiatalok,en is utalom oket,mert nem erdekli oket a mai fiatalsag helyzete,csak a maguk problemai. De ok fiatalon kaptak mindent,es nem volt ez hogy egy lakasert dolgozni kellett volna 50 evug mire az ember majd lakashoz jut.

Amugy jobbik fog nyerni,meglatjatok

2018. márc. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
41%

A fidesz. Pont ma volt egy hevesebb vitánk osztálytársakkal. Friss választópolgárok, mindegyik a fideszre szavaz. Az indok az volt, mert szerintük a fideszen kívül minden párt le akarja bontani a határzárakat, és ők nem akarnak rettegni budapest utcáin.

Utána erőszakos voltam, és átnéztük pár párt (nem az összes) programját, különösen a határat érintő részeket. És egyikben se találtunk említést róla. Interneten is egyedül az origótól és a lokáltól találtunk cikkeket amik az ő gondolatmenetüket támasztaná alá, miszerint "Az ellenzék elszólta magát, utalt a határ lebontására!". Minden más lap cáfolta hogy bármelyik nagy ellenzéki párt ezt tervezné.

Ennek ellenére mind maradtak az "Én emlékszem hogy mondták, és amúgy is csicskák." felfogásnál. Nem hat semmit a párbeszéd.

Azt hogy én kire fogok szavazni abban se vagyok még biztos. Egyik párt programja se szimpatikus, mindegyiknél csak ígérgetéseket látok. Eddig tényleg talán a jobbik a legszimpatikusabb. És ez elég nagy gáz szerintem. Viszont ezt a maffia tolvaj, hazug, szemét bandát tuti nem akarom hatalmon tartani. De kétlem hogy le lesznek váltva. Követőik kultisták színvonalával érnek fel, akikre a bizonyítékok, érvek vagy a józan ész se hat.

https://www.youtube.com/watch?v=omG7wj4u6K4

2018. márc. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
51%
Hát, nagy meglepetés lenne, ha nem a Fidesz "futna be"...
2018. márc. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!