Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek ki nyeri a valaszt...

Szerintetek ki nyeri a valasztasokat?

Figyelt kérdés

Kinek szurkoltok?

En jobbik!! Es kormanyvaltast szeretnek,de talan kiegyeznek azzal is ha nem 2/3 lenne a fidesz tobbsege.


21/L joghallgato


2018. márc. 26. 19:46
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim válasza:
65%

A Fidesz fogja nyerni, ez 100%.

Jobbikra fogok szavazni, mivel én is kormányváltást szeretnék, és őket tartom egyedül esélyesnek hogy talán nekik sikerül.

2018. márc. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
76%
Jobbikos vagyok, de szerintem a Fidesz fog nyerni.
2018. márc. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim válasza:
13%
Én remélem, hogy a Fidesz nyer.
2018. márc. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem a Fidesz. Nem vagyok egyik párt oldalán sem, de szerintem egyértelmű a fölényük. Valahogy nem látok értelmes csoportosulást. Egyiknek sincsen normális terve. A Fideszt is idevéve, csak nekik a vidéki parasztasszonyoknál elég volt kiseperni a pókhálót alulról egy mázsa fával, és már meg is vették a szavazatukat.
2018. márc. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
30%
Fidesz nyert
2018. márc. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
40%
Mitől nyerne a jobbik ? Elkoptak a tagok a bénázásaik stb miatt és ezért ők is a Fideszre voksolnak , az nyer de nem elsöprőarányban .
2018. márc. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
47%
Le merem fogadni, hogy a Fidesz nyer. Sajnos az öregek nagyon befolyásolhatók és megveszik a szavazatukat 10.000ft-ért meg egy kis fáért cserébe.
2018. márc. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
30%
Szél Bernadett lesz a miniszterelnök.
2018. márc. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim válasza:
43%
A fidesz fog nyerni mert a sok hülye nyugger megy es rajuk szavaz. Nem gondolnak se a gyerekeik se az unokaik jövőjére csak azt nézik hogy most ők mit kapnak. Ezek nem emberek az fix en mindig is utaltam az oregeket. Am en jobbikra szavazok.
2018. márc. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
36%
Mszp nem adott semmit csak elvett , lakosságra levetítve 1 jó dolgot sem tettek , a válságot fokozták BANKMENTŐ CSOMAGGAL . Csak megszorít és elvesz a trágya szoci oldal . Ez a kormány ravasz és ad , azoknak is lehetett volna esze a műbalhék helyett tenni hasznosat , de végleg lefutottak . Ég a búrája mindnek ha kampányolniuk kell és ki kell a többiekkel állni . Amatőrök , egymást gáncsolják és nem tudják irányítani az országot , erre képtelenek de béna ellenzéknek tökéletesek .
2018. márc. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!