Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szereted a hazád?

Szereted a hazád?

Figyelt kérdés
2018. márc. 23. 10:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
Hogylehet ilyet kérdezni!!???
2018. márc. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
Nem...
2018. márc. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
Úgy indult, hogy szerettem, mára viszont teljesen megutáltatták velem. Mára annyi, hogy itt születtem és kész.
2018. márc. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Hánynom kell ettől az országtól és a benne élőktől.
2018. márc. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
Igen. Komplett magyar történelem és kultúra nagyon jó. És szeretem azokat is akik ezzel bármilyen kapcsolatot ápolnak. Ha a hazaszeretet nem ilyen álnacionalista választási lózungoktól függ, hanem pl legelőször ott, hogy ismered a hazádat. Ez a magyar társadalom jelentős részére sajnos nem igaz
2018. márc. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Ilyet most nem igazán szerencsés latolgatni, hisz ilyen élhetetlen, erkölcstelen még sosem volt az ország, mint most és ez rossz irányba ferdíti a hazaszeretet gondolatát sokakban. De ez nem az ő hibájuk, hisz csak elkeseredettek. Ez egyetlen párt és szavazói hibája, nem egész Magyarországé. Még lehet olyan ország belőlünk ahol büszke állampolgárként élhetünk. Talán épp idén áprilisban kezdődik el ez a korszak.
2018. márc. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%
#6 Nagyon naiv vagy, ha azt hiszed a magyar nép valaha is többet ért egy zsák szemétnél...Ostoba, könnyen terelhető primitív népcsoport vagyunk, és ehhez még jópofát is vágunk.Elég megnézni, a jelenlegi állapotokat, szavak helyett azok a tettek beszélnek.
2018. márc. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%

Szeretem.

És nem keverem össze a hazát politikusokkal vagy épp regnáló aktuális bohócokkal, akik hoznak ilyen-olyan döntéseket. A haza más és ennél jóval több.

2018. márc. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem meg pont most, mert kritikus helyzetekben mond igazat az ember. Általában az alap rizsát nyomja amit beléneveltek.- Én pl szeretem
2018. márc. 23. 12:06
 10/13 anonim ***** válasza:
42%

Őszintén? Nem.

Hehehe.

2018. márc. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!