Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Látsz különbséget Vona és...

Látsz különbséget Vona és Orbán közt? Te sem szereted egyiket sem?

Figyelt kérdés
Én megmondom őszintén, hogy nem. Mindkettő hiteltelen és képmutató. Mindkettő hátat fordított a saját szavazóinak és mindkettő egyszemélyes pártot épít, ahol a pártvezető véleményét kell mindenkinek sajátjávé tenni, különben repül vagy háttérbe dobják. Jah és mindkettő ugyanazzal a bűnözővel kooperál (Simicska). Nagyon különbséget nem látok, inkább azt, hogy Vona másolja Orbánt, de a végeredmény nem különbözik számomra...semmivel sem. Én nem hiszem, hogy egy alakuló kisfidesz (Jobbik) fog egy nagyfideszt leváltani, mert az embereknek elege van a fideszizmusból, mérsékelt és radikális követőiből egyaránt... :D

2017. aug. 30. 08:31
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Ebből a fantasztikusan mély, ragyogó összehasonlító analízisből kimaradt: Te kit szeretsz? Kit akarsz vezetőnek látni?
2017. aug. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Pont ezt akartam kérdezni...

Egyelőre él még bennem a remény,hogy nem "fegyát"szeretnéd látni a miniszterelnöki székben...

2017. aug. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

(ne ábrándozz, ketteske, már Vörösmarty is megmondta, "Ábrándozás az élet megrontója,

Mely, kancsalúl, festett egekbe néz" )

2017. aug. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem. Ezek közül egyiket se. És nem vagyok egyedül a véleményemmel.
2017. aug. 30. 11:57
 5/8 A kérdező kommentje:
És a jelenlegi pártok meg azok vezetői mind alkalmatlanok egy ország vezetésére
2017. aug. 30. 12:00
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Óriási a különbség, Orbán 100-szor rosszabb, százszor hazugabb, szélkakasabb, elvtelenebb, az se igaz, amit kérdez. Vona háta mögött ott a párt, amelynek szilárd erkölcsi elvei vannak, Orbán mögött csak hozzá hasonló alakok vannak a pártjában. Vonát szerintem nem is értik a párttársai, szembe megy velük, többen kritizálják. Simicskát a Fidesz tette gazdaggá, a Jobbik viszont korrupcióellenes. Ennyire igaz az egész összehasonlításod. Ha a Jobbik kisfidesz lenne Farkas Flóriánnal, Zoltai Gusztávval, Hegedűssel, Kövessel, Vajnával, Maccabi játékokkal, ipari méretekben folyó korrupcióval, hazudozással, magyarellenességgel és a többivel, már rég nem lennék jobbikos.
2017. aug. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ég és föld a kettő.


Vonát már nem értem. Orbánt sokra tartom.

2017. aug. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vona még mindig szimpatikusabb mint Orbán, a baLOLdal bohócairól meg nem is beszélve.
2017. aug. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!