Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem tudnak különbséget...

Miért nem tudnak különbséget tenni a magyar emberek az aranytartalék és az aranyfedezet között?

Figyelt kérdés
2017. jan. 8. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Igen, csak te vagy okos.
2017. jan. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért általanosítasz? Esetleg minden magyart megkérdeztél?
2017. jan. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
És védi a védhetetlent. A vasárnap nem szent szabadnapnak kéne lennie?
2017. jan. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%

Én Bogár György Közgazdász Úr szavának hiszek:


"A nemesfém ára az egekben, a magyar gazdaság a padlón, és ha így megy tovább, olyan válság lehet itt nemsokára, hogy hozzá képest az etióp szegénység maga a mennyország."


Igaza lett, amikor ezt mondta néhány évvel ezelőtt, hiszen mostanra afrikai szintű nyomor van az országban, mert nincs aranyunk, közben Romániában, Szlovákiában, Lengyelországban már úgy élnek, mint Ausztriában.

2017. jan. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert mondjuk nincs semmilyen gyakorlati hasznuk belőle?
2017. jan. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Ausztria az gané egy hely.
2017. jan. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Donald J. Trump ***** válasza:
Az aranyról mindenkinek az jut eszébe, hogy szép csillogós meg ritka, úgyhogy bármiféle gondolkodás nélkül azonnal a jólétet azonosítják vele. Tehát ha nekünk nincs aranyunk, akkor mi nyílván csóró ország vagyunk. Mint Kanada.
2017. jan. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nos én csak a magam nevében tudok beszélni,mivel még tini vagyok és mélyebben nem kellett beleásnom magam a pénzügyekbe így nem foglalkoztam vele.

Most nyilván megnéztem,hogy pontosan mit jelent,de úgy gondolom,hogy egy átlag ember ezt a tudást a hétköznapokban nem sokra tudja használni.

Ez inkább azoknak fontos,akik olyan munkahelyen dolgoznak,ahol alapkövetelmény az ilyen jellegű dolgok részletes ismerete.

Egy óvónéninek meg egy kőművesnek ez nyilván nem kell és az ember egy idő után hajlamos csak azzal foglalkozni,ami az életéhez feltétlenül szükséges.

2017. jan. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!