Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogysan tájékozódott a jelölte...

Hogysan tájékozódott a jelöltekről? Minek alapján hozta meg a döntését hogy kire fog szavazni?

Figyelt kérdés
2018. márc. 22. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Elolvastam a pártok programját, de a fideszét sehol sem találtam.
2018. márc. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Az első de sötét :D
2018. márc. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Először is nem nyilatkozom általában! És nem mondom meg, hogy hogy tájékoztattam. De most elmondom. Igazából én csak gondolatba' szavaztam, szoktam szavazni. Akit látom, hogy jó, arra szavaztam. Nem ész nélkül...
2018. márc. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Legyen tánc
2018. márc. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Legyen tánc"

És sok Whisky!

2018. márc. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Rákerestem a neten a jelöltre és a pártjára.


Kizártam a rétegpártokat és a korábban már hatalmon lévőket, a maradékból pedig az alapján döntöttem, hogy mennyire áll közel hozzám a szellemisége.

2018. márc. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%
A mi fideszes "gec-cink"-et nem láttam 8 évig, most bújt elő megint jelölésre, és küldözgeti a fotoalbumával díszített leveleit, a sorosról. Nekem ő képviselőnek nem kell és kész.
2018. márc. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!