Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Én a fideszre szavazok miért...

Én a fideszre szavazok miért baj ez?

Figyelt kérdés
Megvédik az orszàgot a migránsoktól meg soros-tól! Igazi hazafi párt!

2018. márc. 16. 18:18
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
68%
Ez egyrészt nem igaz, másrészt akkor sem "becsapás".
2018. márc. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
35%
" Ja meg ha az ország népességét megnézed akkor láthatod hogy mióta a fidesz kormányon van a roma emberek száma hatalmasat nőtt." Azzal tisztaan vagy, hogy a romak varhato elettartalma joval alacsonayabb, mint a magyaroke?
2018. márc. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező, te külföldi vagy, vagy csak bomlasztasz?:D

Ez a kérdés fogalmazódott meg bennem:)

A fidesz nem jót csinál. Magaddal is kiszúrsz, ha itt laksz, és rájuk szavazol, meg egy csomó mindenki mással is. Ha nem itt laksz, akkor meg pláne, akkor semmi képpen kérlek, hogy ne szólj bele. :) Pl azt simán megcsinálják, hogy többért számláznak ki valamit. Pl volt valami buszos, hogy annyiért új buszokat is lehetett volna, amik sajátjaink, az országé lehettek volna, de kényszerítették az illetékest, hogy béreljen buszt. Vagy nemtom, volt valami ilyen. Nemtom , hogy végződött. És ha megint kellenének azok a buszok, akkor megint bérelni kéne őket pl. Meg volt még egy buszmegállós is, hogy volt 5 buszmegállóra 5 millió adva, és nem sikerült 1millióból darabonként tetőt pakolni föléjük. Meg pl a Ligetbe minek akarnak egy betonkockát pakolni? Tökre elszomorító, meg oda a Kápolnához is minek kell erkély? Meg asszem pl a vizes vb megrendezése 14X annyiba került, vagy valami ilyen sokkoló adat volt, mint amennyit elsőre bemondtak. Azért ennyit nem lehet tévedni. Milliós összegekkel. Meg pl asszem az áfára ők dobtak még 2%-ot, és így lett 27. Ha jól tudom, de ez nem biztos, most nem néztem meg. Ja meg nemtom, hogy a nyugdíjakkal, a magánnyugdíjakkal mi volt akkor. Meg hát pl hogy az iskolák kapcsán, hogy nem tudom, hogy volt ez, hogy kinek kellett a krétáért kuncsorogni; meg hogy ilyen központosítás után még kevésbé lett jó az oktatás. Plusz mégnagyobb leterhelést is csináltak a gyerekeknek; ja és az önkormányzatoktól állítólag több pénzt vontak el központosításkor, mint amennyibe az iskolák fenntartása került. Meg stadionokat csinálnak, pedig a kórházakba pl kéne ilyen fertőtlenítő-cucc, meg magas minőségű kajával nem tudom, hogy állnak a kórházak, nem pedig Vietnámba kéne kórházat építeni magyar (?) pénzből.

2018. márc. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
17%
"Vagy nemtom, volt valami ilyen" Ja kb idáig terjed az ellenzéki szavazók informáltsága.. :)))
2018. márc. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
57%
Megvédenek téged IGEN az Uniós pénzektöl!
2018. márc. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
43%

Hát lehet erre is szavazni!


[link]

2018. márc. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

# 16-osnak.

Az alaptörvény nem a magyar nép alkotmánya, hanem azé a nemtom hány emberé, aki a parlamentben megszavazta. tehát ehhez nem lett volna joguk. Szóval ez nekem szimpatikus, hogy nem akar erre felesküdni, hanem az alapvetően még mindig érvényes, előző, valódi alkotmányra esküdne fel. Szerintem ez jó.

2018. márc. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
*volt valahol egy nagyon hosszú szöveg, ahol magyarázták, hogy miért nem érvényes az alaptörvény.
2018. márc. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
8%
Ami baromság, mert érvényes. Aki ezt tagadja, az tagadja a jogállamot. Az ellenzék egyre messzebb megy kétségbe esésében. (Amúgy ez előző alkotmányt is ugyanúgy a parlamntt szavazta meg, mint a mostanit, semmi különbég nincs a kettő közt. Illetve annyi, hogy ezt még a nemzeti konzutlációó is erősíti, szemben a korábbival.)
2018. márc. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Akko nem tom, akkor a mégelőtti. De valami nem kerek vele.
2018. márc. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!