Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszre szavazók, megbántátok...

Fideszre szavazók, megbántátok tetteteket?

Figyelt kérdés

Nehogy az legyen, hogy 10 válaszolóból egy sem szavazott a Fideszre, statisztikailag nagyjából minden második szavazó rájuk szavazott.

Egyébként beismerem, a Fidesznél jelenleg nincs alkalmasabb párt a kormányzásra itthon. Vakok közt félszemű a császár. De! Nem gondoljátok, hogy túl nagy hatalmat adtatok a Fidesz kezébe, amivel túlságosan visszaél? Nem lenne egy kicsivel jobb, ha a Fidesz legfeljebb 30%-al győz?


2016. okt. 2. 13:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
én valóban nem szavaztam a Fideszre, mivel 18 vagyok, de abban egyetértek, hogy jelenleg nincs jobb párt akinek potenciális esélye van a nyerésre, (a jobbik se egy szent párt, csak azért gondolják sokan, hogy ők megváltást hoznának mert még nem volt hatalmon), és abban is egyetértek, hogy nem kéne 3/2-nak lenni.
2016. okt. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
A saját életemből kiindulva kizárt hogy valaha is a Fideszen kívül másra szavazzak. Nem vagyunk csókosok, senkinek a senkijei, de 2010 óta ugrásszerűen jobb lett az életszínvonalunk. A környezetemben élők közül is ma már csak 1 munkanélküli van, mindenki más dolgozik a versenyszférában.
2016. okt. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%
Nem bántam meg, lehetne rosszabb is. Most is a fideszre szavaznék, mert úgy őszintén, van más opció?
2016. okt. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

2.: A munkanélküliség csökkentésével egyet értek. A Fidesz részéről ezt elismerem, és nagyon jónak gondolom, hogy ezt meglépték. Mindenki dolgozzon, aki tud. Még ha csak közmunkát is csinálnak. Sokkal jobb, mintha otthon ülne és várná a segélyt.


A munkanélküliség sokat csökkent. Több pénz került a szegényekhez, akik többet tudnak fogyasztani, ami pörgeti a gazdaságot. Ez miért nem látszik meg a gazdaságunkon?? Gyakorlatilag csak az EU-s pénzek növelik a GDP-nket.

2016. okt. 2. 13:46
 5/14 anonim ***** válasza:
50%

"2010 óta ugrásszerűen jobb lett az életszínvonalunk. A környezetemben élők közül is ma már csak 1 munkanélküli van, mindenki más dolgozik a versenyszférában."


Politikai reklámot hallottak!


Milyen érdekes...

Akkor hogy a fenébe mennek ki ismerőseim ebből az országból, külföldre dolgozni és családot alapítani, ha nem tudnak megélni 78ezerből!

Semmit nem javult az életszínvonal, főleg 27%-os ÁFA mellett...

Hű, de "jó" életszínvonal! :D

2016. okt. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
4%

"Akkor hogy a fenébe mennek ki ismerőseim ebből az országból, külföldre dolgozni "


Arról nem a Fidesz tehet hogy sok a dolgozni nem akaró, aki csak várja a sült galambot. Nem mellesleg, aki Magyarországon csak minimálbérig vitte, az külföldön sem fog nagyon a helyi minimálbérnél többet keresni. Abból pedig sehol sem fog családot alapítani, ismerve a megélhetés jóval magasabb költségeit. Persze ha valaki annyira igénytelen hogy elvan egy kis szobában, meg osztozik a konyhán, WC-n, az meg is érdemli.

2016. okt. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%

Az a gond a kérdéssel, Kérdező, hogy aki megbánta (a döntő többség) az se fogja itt bevallani, mert nagyon nem esik jól beismerni ám hogy nem vagyunk tévedhetetlenek.

Aki meg továbbra is a Viktátorra meg a sleppjére szavaz, annak fölösleges bármit mondani, bugyuta birka, arra megy, amerre rázzák a kolompot, és engedelmesen béget.

Meee! Beee! Meee! Beee! Meee!

2016. okt. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%

#6

Ennyire ismered őket, hogy "nem akarnak dolgozni"?

Miért kell provokálni?

2016. okt. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
5%
7. És akire te szavazol az megvilágosult, igaz?
2016. okt. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én csak egyszer szavaztam rájuk még 98-ban, nagyon megbántam. Természetesen többet nem követtem el a hibát nem is fogom. Ez az Orbán akkor is annyit hazudott, te jó isten, ezt azóta is hibátlanul csinálja.
2016. okt. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!