Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért vagy fideszes?

Miért vagy fideszes?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy aki a Fideszt támogatja, az miért teszi ezt. Kérlek írjatok konkrét indokokat, konkrét okokat, hogy miért őket tartjátok a legjobb választásnak. Köszönöm!
2018. márc. 14. 02:22
1 2 3 4
 31/39 felkelhetetle ***** válasza:
41%
# 29 Ezeknek mondhatod, be van kötve a szemük. Borzasztó mennyire befolyásolható a legtöbb ember... :(
2018. márc. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
47%

"nem tudott semmit sem mondani amit tett a magyar emberekért.

Szóval szerintem én mostam fel vele a padlót..."

Álmodban biztos. Én úgy látom leírta hogy neki több a fizetése és többet tud félretenni. Gondolom ő abba a rétegbe tartozik aki dolgozik és jobban jár az egykulcsos adóval. Ha ez mellé kevesebb lett a rezsije és családi kedvezményt is igénybe tud venni akkor nyilván tudja növelni a megtakarításait is. Nekem elég egyértelmű. Te viszont csak hisztiztél és kiforgattad a szavait. Na de nem etetlek már főj nyugodtan tovább a saját levedben trollocska.

2018. márc. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 felkelhetetle ***** válasza:
27%

# 32 Ebben a vitában valóban vannak trollok, de az sem én vagyok.

Ja és mielőtt kapásból lenaplopóznál én is dolgozó ember vagyok.

2018. márc. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
55%
Ha összehasonlítom az előző nyolc évet a mostani nyolccal, akkor az utóbbiban egyértelműen jobban éltem anyagilag. Ezért.
2018. márc. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
45%

Egyetlen darab "érvet" sem láttam tőled, 32%-os.:D


Mellesleg az én nettó jövedelmem is látványosan nőtt, ahogy eltörölték a "gazdagok" - értsd: kvalifikált munkát tisztességes fizetésért végzők - 36%-os büntetőadóját, és elismerték azt a plusz tevékenységet, hogy gyerekeket nevelek. Arról nem beszélve, hogy elfogadható árfolyamon megszabadulhattam a devizahitelemtől.:-)

Ti pedig, kedves köztisztviselő, kiszámítható, pontos bértáblát kaptatok, amire a minimálbér emelése hatással van, úgyhogy ne sipákolj. Az ingyenhitelről, állami kezességvállalással felvehető lakáshitelről, kedvezményes üdülésről, autóvásárlásról stb. nem is beszélve.:-)

2018. márc. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 felkelhetetle ***** válasza:
28%

# 35 Örülök a sikereidnek. :) Erre többet nem tudok írni. Viszont tegyél egy szívességet és nyisd ki a szemed és megfigyelheted hogy te a kisebbséghez tartozol akik jól élnek mert mint már mondtam lehet hogy te jól jössz ki az egészből de attól hogy te jól jársz még nem azt jelenti hogy a többség is ilyen szerencsés. Már pedig ha a többség úgy érzi hogy nem él jól el fog menni, tegyél egy kísérletet: Szólíts le random diákokat az utcán és tedd fel a kérdést hogy a tanulmányaik után itt vagy külföldre fognak költözni szinte 100% biztos vagyok benne hogy a többség a külföldre fog voksolni.

Azért ez csak jelent valamit nem?

Nyilván tennéd fel a kérdést hogy ez hol érint téged? A válasz pedig erre az, ha nincsen munkaerő (márpedig már most komoly munkaerőhiány van) akkor nem lesz megfelelő egészségügy, oktatás. Idős korodra nem lesz nyugdíjad mert nem lesz ki megtermelje stb...

Azért kíváncsi leszek hogy akkor is ennyire fogod-e éltetni ezt a velejéig korrupt rendszert.

2018. márc. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
36%
Még nem biztos, hogy rájuk szavazom majd de valószínűleg igen. Okok: Anyagilag eléggé megéri nekem/nekünk. Ne gyertek azzal, hogy jaj majd ha beteg leszel szívsz a kórházakban meg a gyerekeid a szar oktatásban tanulnak majd, mert ez baromi unalmas és nem mellesleg erre is lennének majd megoldásaim a jövőben. Persze a jövőt ugye nem láthatom előre, de így belegondolva jó nekem a Fidesz. Egyébként olvasgattam az LMP programját és vannak olyan dolgok amik tetszenek, de nem akarnék olyan pártra szavazni, ami a szerintem kamu nők elleni elnyomást nyomja. Demeter Márta nőnapi beszédén is tökre kiakadtam.
2018. márc. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
64%
ma 16:30 vagyok. Kiegészítem az LMP-s részt. Amikor azt írtam, hogy kamu, ott pontosabban arra gondoltam, hogy az LMp től (programjukból, Demeter Mártától) hallottam/olvastam, hogy a nők elnyomása ellen küzdenek, viszont nagyon egyoldalúan, tehát kiemelik azt ahol a nőknek rosszabb, ahol a férfiaknak rosszabb arról meg nem is beszélnek. Eddig szinte egyértelműen a Fideszre akartam mindig szavazni, viszont nekem az LMP is szimpatikus párt lett, de ezekkel együtt már kevésbé.
2018. márc. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 Libers Pertz ***** válasza:
38%
#36-os! Emlékszem, amikor végeztem a tanulmányaimmal meg tudtam volna fojtani aki itthon akart tartani. Sőt tovább megyek az osztály társaim 90 százaléka is kint tervezte a jövőjét, de a legtöbbnek, mint ahogy nekem is megjött az esze és hazafiként él saját hazájában. Nem futamodtunk meg és most boldogan élünk itthon. Jó körülmények között. Aki külföldet választja saját hazája helyett azt csak szánni tudom.
2018. márc. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!