Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért vagy fideszes?

Miért vagy fideszes?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy aki a Fideszt támogatja, az miért teszi ezt. Kérlek írjatok konkrét indokokat, konkrét okokat, hogy miért őket tartjátok a legjobb választásnak. Köszönöm!
2018. márc. 14. 02:22
1 2 3 4
 21/39 felkelhetetle ***** válasza:
32%
# 19 Mi az hogy nem vagyok hajlandó érvelni? Direkt kijelentem hogy hajlandó vagyok vitázni. Ennek ellenére te az állítod hogy nem vagyok hajlandó érvelni. Nem is tudom melyik politikai pártra jellemző ez a ferdítés.
2018. márc. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
55%

"Én csak a véleményemet mondtam el"

Nem, te kinyilatkoztattad, amit pontosan idézek: "SEMMI ismétlem SEMMI jót nem tett ez a kormány a magyar emberekért"

Én pedig leírtam a tapasztalatomat, amivel nem vagyok egyedül, ez alapján pedig enyhén szólva is borul az állításod. Szerintem ez elég egyszerű helyzet...

2018. márc. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 felkelhetetle ***** válasza:
27%

# 22 Nem azt állítottam hogy te vagy az egyetlen akinek ennyire bejött az élet :D Hanem hogy ezt nagyon kevés ember tudja teljes bizonyossággal elmondani magáról.

És az álláspontomat továbbra is fenntartom tényleg nem a magyar emberek érdekeit részesíti előnyben ez a kormány hanem a sajátját és egy ideális világban ezzel tisztában lennél... Gondolj bele, szerinted miért mennek el ennyien Magyarországról ha itt mindenkinek hónapról hónapra nőne a fizetése mint neked, talán mert ez nem így van? :D

Attól mert te abba a kis százalékba tartozol hogy ezt tudd állítani magadról (most azt a tény hagyjuk el hogy bármennyit is keresel annak a 5-7-szeresét keresnéd Nyugaton) még az nem azt jelenti hogy a többség nem a létminimum alatt él.

2018. márc. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
55%
Kis feledékeny. Te azt állítottad, hogy SENKINEK. :-) "SEMMI ismétlem SEMMI jót nem tett ez a kormány a magyar emberekért" Van még kérdés?
2018. márc. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 felkelhetetle ***** válasza:
33%

# 24 Na jó ez már tényleg szőrszál hasogatás. Nem értem miért nem a mondandóm fő részére reagálsz, hogy Európában sőt majdnem a világon is itt kell a legtöbb adót fizetni .

Nagyon örülök neki hogy te vagy az egyik a kormány haszonélvezői közül, tényleg legyen szép élet a hónapról hónapra növekvő fizetéseddel együtt (minél többször leírom ezt annál poénosabb és annál jobban sántít) Igazából van egy olyan érzésem hogy te csak trollkodni akarsz velem, amennyiben ez nem igaz légyszíves csak cáfold meg az állításom azzal hogy elárulod mi jót tett ez a kormány az emberekért amiből tényleg hasznunk is van.

2018. márc. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
53%
Ha őszintének kell lennem, akkor igazából szarok a mondanivalódra. :-) Viszont az külön érdekesség, ahogy szöveget tudsz (nem tudsz) értelmezni. Az, hogy én a megemelt fizetésemet kapom minden hónapban, így egyre több a megtakarításom, abból kihozni, hogy nekem hónapról-hónapra emelkedik a fizetésem, ehhez nagyon hülyének, vagy nagyon trollnak kell lenni. LOL. :-)
2018. márc. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 felkelhetetle ***** válasza:
27%
# 26 Nyilván így a legkönnyebb lerendezni egy vitapartnert ,,szarok a véleményedre" temperamentummal főleg ha vesztésre állsz. Bíztam benne hogy egy kulturált vitát tudok kezdeményezni valakivel de úgy látszik ez nem sikerült. Nem az volt a célom hogy megsértselek hanem hogy egy témáról kulturált módon el tudjunk vitázni, de ez ilyen feltételekkel mint amit te képviselsz lehetetlen.
2018. márc. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
62%
Vesztésre állt, bakker, mi ez, sakkjátszma? Nem akarok beleavatkozni, kedves 32%-os,de nekem ugy tünt hogy feltörölte veled a padlót és ment a dolgára. Nem mellesleg még igaza is van.
2018. márc. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim válasza:
60%

Én is köztisztviselő vagyok és nem látom a fizetésem folyamatos emelkedését, sajnos!


Az egészségügy botrányos állapotban van, az elmúlt évben 3 családtagommal jártam meg a poklot, félrekezelés és nemtörődömség miatt. Mindez a fővárosban és megyeszékhelyen. Sajnos ketten eltávoztak, pedig boncolásból ítélve megmenthetőek lettek volna, ha az orvosok szemeiben nem a dollárjel jelenik meg, hanem az akarat a gyógyításra.

Mellrákos barátnőm fél évvel a diagnózist követően kapott időpontot, amelybe azóta belehalt volna, ha milliókat nem sajnálva nem megy el magánútra.


A taníttatás? Botrányosan primitívek a könyvek, melyekből "tanulnak" a kisgyermekek.

Alig van felsőoktatásban államilag támogatott szak. Viszont legalább a külföldiek és buta írni helyesen sem tudó de annál magasabb egzisztenciában élő szülők kifizetik a tandíjakat és egyéb velejáró költségeit!

Lehet mondani, hogy a szakképzéssel többre megy az ember, mert nem, nem megy többre. Kevesebb a fizetése. Vagy mindenki legyen kőműves és műkörmös, esetleg járőr?


Migráns valóban nincs, csak luxus autókkal rohangáló színes bőrűek, akik biztosan sokkal ügyesebben kiválasztva, kifizetődőbb szakképzést hasznosítanak a mindennapjainkban.


Sajnálom, én nem tapasztalom azt a sok "jót" amit ad ez a párt.

2018. márc. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 felkelhetetle ***** válasza:
27%

# 28 Miben is van igaza? Nem is reagált egy állításomra sem. Csak azt hajtogatta hogy nem igaz hogy a jelenlegi kormány nem csinált semmit sem, ellenben nem tudott semmit sem mondani amit tett a magyar emberekért.

Szóval szerintem én mostam fel vele a padlót...

Az a kettőn közt a különbség hogy én állítok valamit az érvekkel alá tudom támasztani ő meg csak állít valamit + mocskolódik meg hazudik.

2018. márc. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!