Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen lenne a számotokra...

Milyen lenne a számotokra tökéletes párt?

Figyelt kérdés
Az az álompárt, akire mindig is vágytál. Akivel tökéletesen megelégszel, akire mindig szavaznál. Milyen lenne egy számodra tökéletesen ideális párt? Milyen főbb intézkedések tartoznának hozzájuk?
2018. márc. 11. 15:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"A mester diploma most is ingyenes(mint a bsc)"


Bizonyára én emlékszem rosszul arra h Botka azzal kampányolt (anno) h a 2. diploma is legyen ingyenes államin.

Elnézést.

2018. márc. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
A 3-as és a 6-os valami bosszúszomjas egyén lehet.
2018. márc. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Jobboldali, liberális, a miniszterek jelképes összegért dolgoznak, minden fontos döntést online népszavazás előz meg, valamint minden képviselő számonkérhető, megfelelő mennyiségű választói panasz esetén pedig kötelező lemondania.
2018. márc. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem létezne.


Tudom utópisztikus. De egy delegatív demokratikus rendszer lenne a jó, ahol mindenkinek lenne beleszólása a politikába, vagy közvetlenül szavazhat az ügyekben (ha szeretne), vagy megbízhatna valakit, hogy szavazzon a részére. A számítógépek és az internet korában simán kivitelezhető lenne egy ilyen rendszer. Nem lennének se pártok, se képviselők.

2018. márc. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

*3


Most, hogy jobban megnéztem az elképzelésed, neked valami rákosista párt kellene.

2018. márc. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha le kel írnom, a tökéletes párt, akkor az az én párom :)
2018. márc. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!