Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan vonzzam be a számomra...

Hogyan vonzzam be a számomra tökéletes párt?

Figyelt kérdés
Odáig mar eljutottam, hogy részletesen leírtam a tulajdonságait, és néha elképzelem ahogy együtt csináljuk a hétköznapi dolgokat, randizunk, stb. Mit tegyek, hogy biztosan sikerüljön?
2016. jún. 2. 20:15
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
47%
Sehogy. Nem létezik olyan.
2016. jún. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
78%
Legyél 10/10-es nő/férfi. Ezzel szinte biztos "bevonzod" majd. :D
2016. jún. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 Ozmium42 ***** válasza:
56%
1. lépés: sose nyomd fullba a kretént. Bevonzás nem létezik.
2016. jún. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
45%
A legjobb barátod az.
2016. jún. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
56%
Kell venni egy ideális társdetektáló kézi-készüléket!
2016. jún. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
58%

Már hogyne létezne bevonzás.

Próbálj a képzelgéshez örömöt társítani, pozitív érzéseket.Minden egyes alkalommal érezd át a boldogságot, amit akkor éreznél, ha tényleg találkoznál vele.

Minden nap.

Majd miután eljátszottad ezt egyszer egy nap, arra a napra feletkezz meg róla teljesen, s csináld a dolgodat.Előbb-utóbb, ha mindent jól csináltál, akkor jönnie kell.

2016. jún. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm! Viszont, azt mondod arra a napra feledkezzek meg róla. De azt is olvastam, hogy úgy kell tenni, mintha.. Igy hogyan tegyek úgy? Neked működött ez a módszer, találtál pont olyat, amilyet elképzeltél?
2016. jún. 2. 21:50
 8/28 anonim ***** válasza:
37%

@21:13


Tehát ha én bezárkózok egy sötét szobába, ahonnan ki se mozdulok soha, minden nap csak erősen szugerálom hogy egyszer lesz egy Ferrarim, akkor egyszer csak meg fog jelenni a ház előtt, a zsebembe pedig a kulcsával? Nyilván valóan nem, ahogy az általatok értelmezett "vonzás" sem létezik... Csak egy jó marketingfogás amivel ezos hülyéknek el lehetett adni egy pár könyvet meg dvd-t.

2016. jún. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
A bevonzásnál a fenékre gyúrásnál (guggolás, kitörés stb.) nincs tutibb varázsmódszer a nők számára.
2016. jún. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Kedves 8-as, félreértelmezed.

A kis dolgokat, mint egy találkozás, beszélgetés egy ismerőssel, be lehet vonzani, de ki kell mozdulni hogy összejöjjön a találkozás.

Ha komolyabb dologról van szó, anyagi siker, vagy az általad felvázolt Ferrari bevonzása, ahhoz már komolyan tenni kell, nem elég csak elképzelni.S ha mindent megtesz az ember, akkor majd a körülmények úgy alakulnak, hogy elérje amit akar, amit elképzelt nap mint nap.

Nekem is működött, igaz egész kis dologgal, de én is tapasztaltam.

2016. jún. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!