Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan vonzzam be a számomra...

Hogyan vonzzam be a számomra tökéletes párt?

Figyelt kérdés
Odáig mar eljutottam, hogy részletesen leírtam a tulajdonságait, és néha elképzelem ahogy együtt csináljuk a hétköznapi dolgokat, randizunk, stb. Mit tegyek, hogy biztosan sikerüljön?
2016. jún. 2. 20:15
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

"Vágyik, magányos éjszakákon"


Pont ezért. Úgy kell érezni, hogy már van, nem vágyni rá. Idáig én is eljutottam, a kérdést azert tettem fel mert konkrétumokra, tapasztalatokra vagyok kiváncsi.

2016. jún. 3. 21:45
 22/28 anonim ***** válasza:

20:Valamilyen szinten igazat adok neked, csak annyit a történethez, hogy azok a kartondobozok egy másik épületben voltak, a raktárban és én nagyon keveset dolgoztam ott, de sem a képzelődés idején, sem akkor amikor jött a csaj, nem voltam kartondobozok közelében.

Mindegy, neked ez a véleményed, nekem meg más, te nem fogsz tudni meggyőzni engem hogy nem működik, én meg nem foglak tudni meggyőzni hogy működik :)

S ez így van jól szerintem.

2016. jún. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

#21: A vágyakozó emberek egy része szépen kialakít egy saját kis világot, amiben úgy érzi, hogy sikerül a dolog. Én pl. vizsgák előtt jó párszor mentem be úgy, hogy jóval előtte már koncentráltam, hogy minden így és úgy van és lesz a vizsga közben. Sosem jött össze! :D Amikor úgy mentem be, hogy paráztam, hogy minden rossz lesz, összejött. Most akkor én feltaláltam a vonzás szabályainak ellentét és így vonzom be a dolgokat?


#22: De ott voltak a kartondobozok. Írhattam volna Ferrarit: Gondolom, azzal nem ment volna a dolog sehogy sem. Pedig vonzottad a vonzás törvénye szerint! :D

Engem meggyőzetsz könnyedén: Vonzz be pár dolgot, amit írok és ha sikerül, akkor leborulok előtted és elhiszem a dolgot.

Az a baj ezzel a szerintem így és szerintem úgy dologgal, hogy elméleteket jelent ki sok ember tényként. Láthattuk a középkorban, hogy mi volt ennek a következménye. Ma általában nem ilyen drasztikus, de pl. fényevőknek nem lennék a gyereke. :/

2016. jún. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
23: amikor bementel a vizsgára úgy, hogy sikerül, akkor "csak" koncentráltál. Agyban. Amikor viszont paraztal, az mar egy érzés. Azert jött be! Amire koncentrálsz, ahhoz érzést is kell társítani.
2016. jún. 3. 22:35
 25/28 anonim ***** válasza:

#24: Hidd el, hogy egy vizsgázó, koncentrál arra, hogy sikerüljön, akkor azt akarja is! :D Főleg, ha az múlik rajta, hogy átkerül fizetősre.

És igazából ez a dologgal a baj. Igazából akármit is írok, hogy akárhogy koncentráltam és akármilyen érzés volt bennem, az lesz a válasz, hogy valamit rosszul csináltam. Pedig nem. Csak épp nálam nem jött össze a tuti módszer, mert nem tuti. És még elég sok embernek nem jön össze, nem véletlenül hemzsegnek itt is az emberek, akik ezzel kapcsolatban tesznek fel kérdéseket.

A valóság az, hogy nem úgy működik a világ, hogy amit akarunk és akárhogy is akarunk, az összejön. Tenni kell érte.

2016. jún. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
100%
A bevonzásban nem az a legfontosabb, hogy elképzeled ahogy együtt vagytok meg stb., ezek csupán szükségesek ahhoz, hogy ELHIDD, hogy be fogod vonzani a megfelelő társat. Én annak idején, amikor ezen dolgoztam, maximálisan biztos voltam abban, hogy olyan barátom lesz, amilyet szeretnék. Nem kételkedtem benne, és sikerült is. Szóval jól haladsz a vizualizációval, de a hit a legfontosabb! Én egy éve vagyok együtt egy olyan férfival, aki a létező összes dologban megegyezik azzal, amit szerettem volna, sőt, még olyanban is, amit nem képzeltem el, viszont egy kapcsolatban fontos szempont. Hit, kitartás és pozitív hozzáállás, és sikerülni fog!! Sok sikert!!! :)
2016. jún. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
Én hiszek az Univerzumben és vonzás törvényében is, ezek valóban léteznek. Én is elképzeltem régebben a számomra ideális párt. Minden részletére kitértem, elképzeltem, de soha nem azt kaptam akit vártam, ezért stratégiát váltottam. Ne képzeld el, hogy hogyan néz ki, milyenek a belsőtulajdonságai. Ezzel az a baj, hogy te pontosan meg akarod határozni, hogy kit szeretnél és ezzel sorra ki-ikszeled a lehetőségeidet. Inkább mondd azt: "A számomra legmegfelelőbb emberrel találkozom és jövök össze. Kölcsönösen vonzódunk egymáshoz, lelkitársak vagyunk stb. A lényeg, hogy az Univerzum tudni fogja, hogy ki a legmegfelelőbb társ számodra :D Mint említettem nekem nem jött össze ez a részletes leirogatás, ezért csak annyit kértem, hogy jöjjön el az az ember akit én keresek és láss csodát itt van. SOHA nem gondoltam volna, hogy nekem valaha is be fognak jönni az ilyen stílusú emberek. És egyáltalán nem hasonlít arra a személyre akit magam elé képzeltem. :)
2016. jún. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Én 2015 februárjában leírtam, hogy milyen férfit szeretnék. 2015 márciusában a Tinderen megismerkedtünk, összeköltöztünk, csodálatos volt. Aztán szintén vonzással (utólag jöttem csak rá, miket gondoltam, éreztem) elértem, azt, hogy kiábrándult belőlem teljesen, szakítottunk, elköltöztem, kegyetlen volt a bűntudat. Aztán a szülinapján -amit nem töltöttünk együtt- úgy döntöttem, visszaszerzem, mert nekem Ő az igazi és kb. 3 hét múlva már együtt voltunk. azóta tudatosabb vagyok és sokkal- sokkal boldogabbak vagyunk, mint korábban, pedig azt hittem, annál nem lehet :)
2016. júl. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!